Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a párom gondoskodása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a párom gondoskodása, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok fázva, gyógyszert sosem szedek. Ennek ellenére a párom folyton a gyógyszer miatt nyaggat.

Értem én, hogy aggódik, de tudok magamra vigyázni.

Nem szeretem, ha apáskodik felettem. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?


2014. jan. 7. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Gyógyszer nélkül mégis, hogy gyógyulnál meg? Te meg gyerekesen viselkedsz.
2014. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
91%
kedves első elhiheted az sem egészséges ha minden kis hülye nyavajára gyógyszert kapkod be az ember. szerintem igazad van kérdező, egy kis megfázást teával levessel és pálinkával kell orvosolni nem bogyókkal :) én a páromnak szimplán megmondanám hogy az én döntésem milyen mérgeket viszek be a szervezetembe, és miket nem. jó gyógyulást
2014. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Elsőt nem ismétlem, de annyival kiegészíteném, hogy hogy vigyázol magadra, ha nagyon meg vagy fázva?
2014. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A gyógyszertől nem enyhülnek a tünetek, feleslegesen nem mérgezem magam.

Ha ezt mondom a páromnak akkor azzal jön, hogy igyak forralt bort, persze azt sem szeretem.

2014. jan. 7. 13:26
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy idegesít.
2014. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem vagy valami intilligens tájékozott ember. A betegségek 99% magától hyógyul meg a gyógyszer csak segít benne (jó esetben)

Teljesen felesleges egy nátha miatt antibiotikumot szedni, azért az ember immunrendszere hogy ezeket legyőzze és így erősödjön.

Ha eljutottál idág hogy elolvastad, és fel is fogtad agyilag, akkor már érdemes volt reggel felkelnem...

2014. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Ès miért nem veszel be gyógyszert?

Mert szerintem ezt kellene elmondani a párodnak. ùgy érzem, te azért nem veszel be gyógyszert mert hülyeségnek tartod, de nem tudod megmondani miért is hülyeség.

Ha ezt eltudod mondani a párodnak akkor ö is meg fog nyugodni.


Amúgy én gyógyszer ellenes vagyok, ahogy szerencsére a gyerekorvosunk is.

Minden betegségnek meg van meddig normális, meddig lehet gyógyszer nélkül kezelni, meddig felesleges egy gyógyszer. Erre kell figyelni és ha ezt meghaladja a betegség akkor lehet bevenni gyógyszert.


pl egy megfázásnál: 3 napos láz amit lehet enyhíteni, enyhe közepes köhögés, orrfolyás, torokfájás stb... teljesen normális. Ha a láz nem csillapítható, ha az több mint 3 napig van, ha a köhögés extrém akkor orvoshoz kel foprdulni. Ha nagy a fájdalom akkor egyszer belehet venni fájdalom csillapítot, ha a fájdalom nem múló, megint orvoshoz menni.

Amúgy meg nagyon nagy foku folyadék bevitel(ez óránként egy bögre valami), gyógyteák(rengeteg gyógytea csökkent tüneteket), friss levegö nagyon fontos, ha nincsen láz akkor egy kisebb séta, ha van láz, akkor is ki kell menni levegözni, és sok szellöztetés.

2014. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Nőként mondom, hogy már az is bajotok ha egy férfi gondoskodik rólatok, ha nem akkor meg biztos megcsal....

Nem kell minden nyavajára gyógyszer szedni, de valamikor elengedhetetlen.

Amúgy meg kérdező ez gyerekes viselkedés részedről, egy felnőtt ember eltudja mondani a problémáit a másiknak és nem itt kérdezősködik!

2014. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem gyogyszer nelkül is ugyanannyi idöbe telik meggyogyulni, mint gyogyszerrel.En pl ezert tartom feleslegesnek.
2014. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg feleslegesen generálod a problémát.Örülhetnél inkább,hogy a párod foglalkozik veled,más még két kedves szót sem kap.Nagyobb problémád ne legyen az életben!A gyógyszerekkel kapcsolatos véleményedet meg mondd meg neki határozottan,innentől a te dolgod,mit csinálsz.
2014. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!