Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és nagyon szeretem de van egy srác akihez egyre jobban vonzódok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal, elég gyakran megyünk bulizni és mindig ugyanazzal a tàrsasággal.az egyik srác külsöre is pont az esetem és a személyisége is nagyon tetszik.mióta megtudtam hogy iszonyúan tetszek neki àllandóan keresem a társaságát, és sokat is gondolok rá.nagyon szeretem a barátomat ugy érzem hogy le tudnám vele élni az életem, de mostanában nagyon megváltozott.nem tetszik annyira már a személyisége é a bizalmamat is teljesen elvesztette mióta megláttam hogy hogy, de beszél más lànyokkal.szeretném visszahozni ami köztünk volt de valahányszor hozzàbújok eszembe jut hogy miket mondott más csajoknak.plusz még itt van ez a fiú aki nagyon tetszik és úgy érzem ö talán jobban megbecsülne.de lehet hogy tévedek..kérlek segítsetek mit cainàljak??
2014. jan. 7. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted, csak azt hiszed! :)
2014. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Frepi voook ***** válasza:
Akit igazán szeretsz azzal legyél :)
2014. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, szerintem ha nem 100%os a harmónia, akkor érdemes lenne mást is tapasztalnod...tehát én a második fiúra szavazok :) 20/L
2014. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bűntudatból ne maradj olyannal, akit nem szeretsz. Viszont lehet, hogy csak hízeleg neked a dolog, hogy tetszel annak a másiknak, azért kezdett érdekelni. Ezt te tudod. De ne magyarázz be hibákat a barátodba, csak hogy mentséged legyen arra, hogy elhagyd. Nem kell mentség rá, ha más jobban tetszik. De megbántani azért nem kellene a mostanit, finoman kell ezt intézni.
2014. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a komikat:) az a baj sajnos hogy nem en nagyarazom bele, a bizalom teljesen elveszett de szeretnem ha minden visszaallna a a regire:)
2014. jan. 12. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!