Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » . Miért van az, hogy 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Miért van az, hogy 4 éve vége lett egy kapcsolatomnak. és még mindig érdekel a srác. Már nem vonzodok hozzá csak szeretem még mindig. és hiányzik is. Ez miért van? Minden nap megnézem az adatlapját. Szomoru vagyok. Miatta.

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább unatkozol és ez pótcselekvés, már-már beteges.
2013. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
get a life, bitch
2013. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
V csak még mindig ragaszkodsz hozzá... :)
2013. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azota volt 1 kapcsolatom ami 1 évig tartott de ez miatt nem müködött.. most van egy 8 honapos kapcsolatom és attol félek hogy ez miatt lessz vége..
2013. szept. 29. 22:42
 5/15 anonim ***** válasza:
pfff emellett minden nap nézed az adatlapját? Talán inkább dolgozzál, tanuljál, takarítsál otthon -.- Szerintem is pótcselekvés csak, és bebeszéled magadnak.
2013. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:d vicc vagy.. ember.. :d hidd el probálom magam lekötni de amint gépközelbe vagyok már az az első hogy az ő adatlapját nézem..
2013. szept. 29. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok... Bár "csak" 2 éve húzódik a dolog. Nekem is emiatt haldoklik a jelenlegi kapcsolatom. Remélem ki tudok ebből mászni valaha. Meg te is. Ha gondolod, meséld el priviben a történeteteket, kíváncsi vagyok. 22/L
2013. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a vicc, hogy kapcsolatba léptek, mikor másra csorgatjátok a nyálatok... Aztán csodálkoztok, ha nem megy.
2013. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a korod mennyi?
2013. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva nem szeretnék csak azért örökre egyedül maradni, mert egyszer valakinek nem kellettem. Valahol el kell kezdeni. Ha nem ismerkedek, akkor folyton csak a múlton kesergek. Egyébként amikor a jelenlegi barátommal elkezdtem járni, akkor szerettem, szóval nem pótléknak kellett. Csak aztán voltak gondok, amik függetlenek voltak attól, hogy mi volt az előző kapcsolatomban. Annak idején nem is gondoltam az exemre. Csak a gondok következtében kezdtem újra rá gondolni. Hogy vele mennyire jó volt. Ez meg aztán méginkább lerombolta a jelenlegi kapcsolatomat. Újra 22/L
2013. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!