Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kínos?

Figyelt kérdés

Facebookon írnék egy régi exem legjobb barátjának, akivel mióta szakítottunk az exemmel, nem beszéltem egy szót se, sőt nem is találkoztunk azóta, csak fényképeken láttam. Régen még jóba voltunk.


Szerintetek kínos lenne írni neki barátilag? Kíváncsi vagyok mi történt vele azóta. Biztos beszámol exemnek.


L


2014. jan. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, biztos kiröhögnek majd:D
2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kínos. Írj neki, ha jóban voltatok/vagytok. Beszámol? És miről? Az lesz a nagy hír, hogy megkérdezted X-től hogy hogy van? Nagy kaland…
2014. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előtte jóba voltatok most miért ne írhatnál rá ? Szerintem nem gáz, hajrá ;)
2014. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!