Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudo, hogy kínos, de mit adjak a barátomnak két évre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nekem kellene tudnom, de kifejtem, miért kérdezem.:)

A barátom nagyon nehéz eset ajándékok terén.

kapott már tőlem:

-bögrét a nevével-nem használja mert pohárból iszik

-nyakláncot-nem hordja, mert nem szereti

-plüss kulcstartót-nem használja

-nagy plüssöt-a földön hevert

-gravírozott tollat-nem láttam, hogy használná

-sütit-nem nagyon szereti a csokisat

-fonott karkötőt-nem hordja

-pólót, amire én rajzoltam-ezt csak egy ideig hordta

Sajnos kifogytam az ötletekből, és a napokban leszünk két évesek. Annyi pénzem meg nincs, hogy videójátékot vagy ilyeneket vegyek neki. Nem sportol, biciklizni szeret(mostanába azt se nagyon), illetve egész nap gépezik, meg lesz egy hüllője....De ötletem sincs, hogy mit szerezhetnék be,...Sütit megmondta, hogy ne csináljak, mert azt ő csinál nekem.


2013. okt. 30. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem irigyellek..
2013. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fura hát én nemtudom mit vehetnél neki én a barátnőmtöl kaptam most egy táblacsokit nemis a coski a lényeg hanem a doboz ül egy kisfiu egy kislány egy dombon és elötük van a hold átölelik egymást és a kislánynál van egy virág és alá van irva hogy "My love" és ez alat meg hogy " szeretlek" namost nem drága ajándék szerintem de mikor megkaptam töle és meglátam nagyon elérzékenyültem és nagyon jól eset sokkal jobban örültem neki mint bármi másnak :)
2013. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Ez nagon jó ötlet lenne, csak attól félek, hogy ennek se örülne..:( Névnapjára kapott tőlem egy csokit, amire rá volt írva, hogy Boldog Névnapot, de megfogta és letette az asztalra, szerintem különösebben nem örült neki..:(

Sajnos ahogy látom, ő ezeknek a romantikusabb dolgoknak nem örül. Persze mosolyog, meg köszöni, de látom, hogy nem hagy mély nyomot benne.

2013. okt. 30. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor nemtudom lehet egy parfümnek örülne avonba már lehet 2000ft ért is nézni vagy a rossmanba lehet kanpi team five adidas parfümöt a barátnőmnek nagyon tetszik az illata és énis szeretem tesék egy kép róla [link]
2013. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot érdemes adni neki amit Ő szeret. Ami érdekli. a plüss állatka és szivecskés csoki mind olyan apróság aminek igazából ha belegondolsz te magad örülnél, de a fiúk mások. :) (pl. Ha érdeklik a motorok akkor nézz körül a könyvesboltban biztos vannak a témában ilyen jellegű albumok. )
2013. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A parfüm is jó ötlet, van is amit szeret, de nem használja sűrűn, inkább dezodorozza magát.:(

Ígyis van még parfümje, ami már nem tudom, hogy mióta megvan.:(

Igen, tudom, hogy ezeknek én örülnék, de hiába gondolkozom fiú szemmel, egyszerűen nem tudom, hogy ő minek örülne....a motorok iránt nem érdeklődik.:( Foci iránt sem. 3 dolgot szeret:

Simpson család, bicikli, állatkák.

Az állatkáknak nem tudok mit venni, a biciklire se mert szereti magának beszerezni a dolgokat, marad a Simpson, olyan dolgából meg egy csomó van.

Amit meg szeretne(Susogós MAckók), olyat nem tudok beszerezni....

2013. okt. 30. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy vicces ajándék :D vegyél magadnak egy fülbevalót vagy karkötöt és mond neki hogy ezt az ajándékod mert aztszeretnéd hogy mikor mellete vagy akkor széplegyél vagy ilyesmi :D
2013. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!