Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért szokott néha bunkó lenni velem? Fiúk ha ti is szoktatok így viselkedni van valamilyen komolyabb oka?

Figyelt kérdés

4 éve járunk eleinte többször volt bunkó később ritkábban. Eleinte pl volt olyan 1-szer,hogy nevettem valamin és rám szólt,hogy most már elég meg nem kell ez (nem nevetek idegesítően és nem rajta nevettem) Vagy ha hülyéskedtünk soknak tartotta ma már annyi változott, hogy igen is fontosnak tartja hogyha viccelődések is vannak 1 kapcsolatban. Mostanában elköszönés nélkül ott hagyott facebookon és azt hittem a

nete nem jó, de 1 óra elteltével sem tudtam mi lehet felhívtam és mérges volt, hogy ő már álmos stb, és h el is felejtett szólni,h megy. Pár napja

pedig kedveskedtem neki és megsimítottam az arcát és mondtam neki,hogy édesem és elhúzta magát meg olyan cinikusan,furán mérgesen mondta,hogy "hideg a kezed,jól van te is édes vagy" Ez rosszulesett, mert elég lett volna,ha csak szól, hogy nem meleg a kezem ennyi. Mikor ezt mondtam neki azt mondta,hogy véletlen volt és hogy nem tudatos volt csak az a gond,hogy szinte mindig ezt mondja,ha ilyen van. Hiába kérdeztdm,hogy miért volt ez haragszik-e valamiért,de azt mondta,hogy nem.


2014. jan. 8. 13:46
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
nem, ez nem vmi kedves :(
2014. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem haragszik és a bunkóság nem itt kezdődik. Valószínű mostanában több stressz éri vagy valami hasonló ok miatt nem érzi jól magát.

Az pedig, hogy az elején rád szólt az azért volt mert ő neki nem olyan személyisége volt mint neked. Én is hasonló vagyok, nem igazán szeretem a hülyéskedést és a nevetést mert nem tudom kezelni, sajnos elég komor és cinikus vagyok.

Le kellene vele ülni megbeszélned a dolgokat, azt hiszem 4 év után ennek azonnal kellene mennie.

2014. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szerelmes, kihult ez a kapcsolat sajnos..
2014. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, sőt szerintem néha még idegesíted is.
2014. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elhidegült...

beszélj vele, hogy megakarja-e még menteni ezt a kapcsolatot, mert egyedül neked nem fog menni.

2014. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta,hogy nagyon boldog velem,meg hogy nincs velem semmi baja. Csak hát ha nem lenne bibi nem viselkedni így. Már nem örül ha kedveskedek, de ő csak azzal jön,hogy a hideg kezem miatt van. Ez szerintem hülyeség.
2014. jan. 8. 14:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy kifogás, akkor is lehetne szebben fogalmaznia, ha még rossz is volt neki. :/
2014. jan. 8. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind kifogás!

Normális esetben örülne minden érintésednek és nem ellökné a hideg kezed, hanem felmelegítené..

2014. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen :) Gondolj arra, hogy ha ő a jéghideg kezével pl a hasadat simogatná akkor te felsikítanál, hogy hideg. Ő fiúból van, nem fog sikítozni, így reagál. A barátom is csúnyán reagál pár dologra, de érezteti velem, hogy szeret. Szimplán érzéketlen picit.
2014. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!