Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet ennél gusztustalanabbul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennél gusztustalanabbul viselkedni?

Figyelt kérdés

Csak tömören: volt barátnőm, látszólag minden oké volt. elengedtem egyedül is bulizni, mert bíztam benne. Aztán utóbb kiderült, ő már nem annyira szeretett engem, ezért megismerkedett egy gyerekkel, majd pár héttel később engem kirakott, mondván már nem szeret. Próbálkozott a gyerek nála, de végül nem jöttek össze, mert a gyerek nem akart. A csaj visszakönyörögte magát hozzám (nem tudtak akkor a gyerekről), hogy ő engem mégis szeret, stb.


Terveink voltál ezt követően, és az 1. szakítás előtt is. Most megint kiderült, hogy nem szeret, megint jött a képbe másik fiú, akivel össze tudott jönni. Velem csak érdekből volt már a végén, mert helyezkedős. Végig azt mondta (hazudta) hogy szeret, velem tervezi az életét, várja hogy együtt lakjunk, legyen baba is majd. Aztán hirtelen vége.

Tudom, hogy aki így viselkedik, annak sosem voltak mély érzelmei, hazudott, hitegetett, kétszínű volt és színésznő, de akkor is. Van ennél lejjebb?



2014. jan. 8. 11:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
"(nem tudtak akkor a gyerekről) - (nem tudtam, hogy emiatt akarta , hogy vége legyen, simán arra gondoltam, hogy tényleg nem szeret)"
2014. jan. 8. 11:10
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon gusztustalan. Sajnos sikerült kifognod egy jellemtelen lányt.
2014. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem irigyellek tesó.



Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu

Az exemnek az kívánom, hogy ba$sza meg a Damu

2014. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jól megetetett vele mindenkit, mert eleinte még azok is, akik régebbről tudták, hogy nem egészen egyenes, még ők is elhitték, hogy megváltozott, megérett.
2014. jan. 8. 11:14
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Van ennél is lejjebb.

Sajnálom, ami veled történt. Legközelebb azzal kezd a kapcsolataidat, hogy letisztázod a határokat. A barátnőd nem vett komolyan, mert nem voltak fix határok. Bohóckodhatott, ügyeskedhetett.


Én minden kapcsolatom elején elmondom, hogy 1 dobása van mindenkinek. Apróbb hibákat megbocsátok, de ha nem tanul belőle akkor másodszorra repül. Nincs szünet, nincs, visszakönyörgés. Ha járunk járunk, ha bizonytalan az érzelmeibe, akkor az veszett ügy. Ha javítani akar valamin, akkor szóljon és kitalálunk valamit.

Megcsalásnál, csók, szex automatikusan vége a kapcsolatnak. Ha csak befészkelte egy másik lány a gondolataiba magát és nem tudja mit tegyen akkor szóljon és együtt megoldjuk.

De ilyen csiki-csuki játékokat én nem fogok játszani senkivel.

2014. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Valóban elég undorító... remélem többször nem fogadod vissza...
2014. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem lesz már köztünk soha semmi, nem tudnék vele boldog lenni. Abban igaza volt, ha nincsenek komolyabb érzelmei felém, nem tud elfogadni, akkor nem lehetünk együtt. De akkor miért hazudott végig? Mert bennem látta, hogy akkor anyagilag jó élete lehet. Játszott az érzelmeimmel, kihasznált csak. Kíváncsi vagyok meddig lesz boldog a mostanijával.
2014. jan. 8. 11:23
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet ennél is gusztustalanabbul viselkedni, de az már nagyon közel van a legaljához.
2014. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:

hát sajnos vannak ilyen lányok:(

Bízzunk benne, h a lány előbb utóbb megkapja méltó büntetését és abban is, h Te meg tanultál az esetből.

2014. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tanultam...aki előttem volt neki 2 évig, őt állítólag nem szerette, mégis elfogadta tőle a drága fényképezőt, telefont, wellness hétvégét stb. Meg a jeggyűrűt. Igen, menyasszony volt. Úgy, hogy nem szerette. Oda kellett volna jobban figyelnem erre, ez sokat elárul a jelleméről.
2014. jan. 8. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!