Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy jó meztelen kép?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó meztelen kép? Barátomnak szeretnék küldeni

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



ez csak 1 ebből a hónapból, és csak a gyakorin

2014. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz,akkor az arcod ne legyen rajtad!
2014. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy szexiskedni akarsz, de tényleg KOMOLYAN NE küldj ilyen. tartalmú képeket.. ha lehet. Nem azért írom mert fiú vagyok és irigykedem, lány vagyok és ezt lányként neked is tudnod kéne.


Küldj smst inkább.

2014. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ha már mindenképp küldesz, akkor az arcod ne legyen rajta, nehogy később bárhol viszontláthasd magad!!!!
2014. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Így van, ne legyen rajta az arcod, és lehetőleg a tested se legyen látható meztelenül.
2014. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

most te mutatsz magadról neki képeket.

örül meg minden.


pár év múlva szakítani fogtok.


a fiú bosszút forral (nehogymán a ri--nca más farokkal enyelegjen...na majd én adok neki--heee!!!)visszaél a képekkel, felteszi 1 csomó szenny oldalra és rajtad fog röhögni az egész netes világ mint annak idején Purger Nórin.


na..most kel ez neked te JÁNY!!!

2014. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A semmilyen. Én nem vállalkoznék ilyenre. Mi van, ha szakítotok, esetleg nem annyira szépen, aztán ott a kezében egy aktfotó rólad, amit simán közzétehet a neten... fincsi.
2014. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Csak akkor küldj meztelen képet, ha nem bánod, ha később viszontlátod őket a neten. Szóval jól gondold meg!


Amúgy egyetértek az 5. és a 10. válasszal: legyen sejtelmes, azzal jól lehet a képzeletére hatni! Az sem baj, ha nem vagy totál meztelen, hanem van rajtad combfix vagy csipketanga vagy valami hasonló tutajos fehérnemű.

Inspirációnak:

[link]

[link]

[link]

És ha saját magadat fotózod, akkor találd meg a gépeden az önkioldót ;)

2014. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, előbb-utóbb amatőr oldalakon fog kikötni a kép, úgyhogy csak óvatosan.
2014. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Tényleg ne legyen rajta az arcod! Én mondjuk tuti nem élnék vissza vele soha a barátod helyében, de sajnos sok a gerinctelen ember, és sajnos sokszor csak későn jön rá az ember, ki milyen.


Egyébként még az se kell, hogy a barátod gerinctelen legyen. Elég ha egy haverja vagy tesója vagy valaki egyszer használja a gépét, rábukkan a képre, és őmiatta kerül ki a netre. Vagy ha mondjuk neten keresztül betörnek a gépre valamilyen vírus segítségével.


Szóval, ami bármilyen számítógépen létezik, az bármikor kikerülhet a netre is, ezt fontos tudni. Akivel pedig mégiscsak megtörtént az a szerencsétlenség, hogy közzé tettek róla egy meztelen képet a neten, annak üzenem, hogy ne keseredjen el! Végül is, ha az ember jobban belegondol, semmi rossz nincs a testben, se abban, ha valaki szereti nézni, vagy másnak megmutatni. A szexet is csinálja mindenki, csak általában nem születik róla fotó. A lényeg, hogy csak a sötét emberek bélyegeznek meg ezért bárkit is.

2015. ápr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!