Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, az idegeimre megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, az idegeimre megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a probléma hogy állandóan megnézi a csajokat,szerintem ez nem helyes,hisz ott van neki napi 10 óra rá,ne akkor csinálja ha velem van. állandóan likeol napisuna..vippuncik stb stb, nézeget fizetös lányokat. áradozott a fodrászáról,az edzöcsajról. hogy tanítsam meg neki ,hogy nem tehet ilyeneket? és a másik hogy sajnos összekaptam az anyóssal,bár ö egy kicsit tulzásba esett,szidta a halott anyukámat,a gyerekemet.azt állította h együtt voltam a szomszéddal,mert látot minket beszélgetni(bár ott volt a barátnöje is,de ha nem lett volna ott,nem is beszéltem volna vele)ö meg csak ült és hagyta hogy szidjon,hazudjon. egy szót sem szólt.
2014. jan. 9. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
B
2014. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ásd el a kertbe
2014. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oláhéknál ég a világ...
2014. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem napon barnult emberke az illető, akkor érthető a viselkedés... simán elhagynám az ilyet. csináld te is ugyanezt. jegyezd meg az utcán sétálva, hogy az meg az milyen jól néz ki. ha megkérdezi vagy furcsállni kezdi elmondod, hogy azért csinálod, mert ő is ezt csinálja.
2014. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Próbálkozz az ABC többi betűjével is!
2014. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
add neki vissza de köcsöggg
2014. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.az anyós téma teljesen lehangolt,szinte depressziós lettem töle :( a csajok csak ráadás
2014. jan. 9. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:

"áradozott a fodrászáról,az edzöcsajról. hogy tanítsam meg neki ,hogy nem tehet ilyeneket"


Magadtól vagy ilyen idióta, vagy ezt neked is "megtanította" valaki?


Amúgy elképzelem, miket áradozhatott a fodrász csajról: "Olyan kedves ez az Evelin... Például azt sem mondta meg hajvágás közben, hogy hogyan kell köszönni amikor elmegyek".

2014. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18:22 es! hozzá írod a dolgokat,:) olyanokat mondott h ugy néz ki mint a tolvaj reni(tudni kell odavan érte) ,ugy kicsípi magát,tiszta ideg ha nem a kedvenc pólójába megy! az edzöcsajról annyit: mint egy 15 éves hülyegyerek elengedte a kezem mikor az edzöterem elé értünk,és halkan megjegyezte hogy na,most biztos látott!! ne írj ,ne képzelj hozzá dolgokat.a többieknek köszönöm!!!
2014. jan. 9. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!