Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (hetero-meleg)

Figyelt kérdés

A legjobb barátom megcsókolt,és azt mondta,hogy "szeret,akar,örökkön örökké".

Teljesen sokk alatt vagyok! Átlagos nap volt,majd felhívott,hogy nincs e kedvem találkozni. Persze igent mondtam,és elmentem Vele,sétálgattunk,aztán amikor egy erdő mellé értünk,ahol régebben nagyon sokat játszottunk,a szememeb nézett,és megcsókolt. Azt hittem először,hogy álmodom,és még most is alig bírom felfogni,hogy mi történt. :O

Ismerjük egymást pelus korunk óta,és voltak furcsább megnyilvánulásai,de a kapcsolatunk testvéri volt,sohasem gondoltam volna,hogy szerelmes belém.

Hetero vagyok,nincs bajom a melegekkel,nem is az zavar,hogy más,hanem,hogy megcsókolt,és,hogy pont belém szerelmes.

Teljesen össze vagyok zavarodva! :(

ELőre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. jan. 9. 20:17
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 16 évesek vagyunk.
2014. jan. 9. 20:19
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Te mit érzel ezek után? Mert szerintem vele kéne beszélned. Nem nagy tragédia, hogy esetleg többet érezz egy fiú iránt, függetlenül attól, hogy eddig a lányok érdekeltek. A szeretet a fontos! Szerintem nagy bátorság kellett ehhez. Fontos, hogy ne bántsd meg, és legyél megértő. Biztos nem lesz olyan már mint régen.
2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Ugyan úgy tekintek Rá,de nem tudok szerelmes lenni Belé. Mindenképp beszélek majd Vele,de jelen pillanatban teljes mértékben össze vagyok zavarodva. :S

Elnézést is szeretnék kérni,hogyha furcsán fogalmaztam,csak nem minden nap történik ilyen. :(

2014. jan. 9. 20:27
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Persze hagyd egy kicsit, hogy lenyugodjon és aludjon egy nagyot. Meg persze te is. Én azért azt mondom, hogy próbálj meg nyitottan állni ehhez. Semmit sem kell erőltetni, és ő is biztosan meg fogja érteni, ha nem tudsz érezni iránta semmi többet a barátságnál. De azért gondolj bele, hogy eddig mennyire közel álltatok egymáshoz, és lehet ez az új dolog valami olyat hozna, ami boldoggá tenne úgy, mint még soha. Am ez ma volt? És mit éreztél amikor megcsókolt?
2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Együtt építettünk homokvárat,együtt néztünk először horror filmet,az első palacsintám Vele sütöttem,közös animézések,hosszú éjszakák rémmesékkel,és még sorolhatnám,amik így teljesen irreleváns dolgokna tűnnek,de mégis nagyon meghatározó szerepet töltenek be ezek az emlékek az életemben,és most olyan,mintha az egész nem is lenne valódi. :/

Szerintetek ugyan úgy viselkedjek,mint eddig,vagy azzal kínoznám?

2014. jan. 9. 20:33
 6/42 A kérdező kommentje:

Ma délután történt.

Amikor megcsókolt,... nem tudom,olyan volt,mint belém rúgtak volna,és nyakon öntöttek volna egy hatalmas vödör hideg vízzel.

Fel sem fogtam hirtelen ami lezajlott abban a pillanatban. Gyakori,hogy egymásnak támasztottuk a homlokunk,azt hittem,hogy csak azt szeretné,erre... Megcsókolt...

Nem tudtam se tiltakozni,se semmit tenni,annyira váratlanul ért. Utána meg azt sem tudtam hol a fejem,csak annyit ismételgettem magamban,hogy "uram atyám".

2014. jan. 9. 20:37
 7/42 anonim ***** válasza:
31%
Én tisztáznám, hogy azt nem bánom, hogy meleg, és sajnálom, hogy szerelmes belém, mert nekem csak olyan, mint egy testvér, de azért megérdemelne egy pofont, hogy így lerohant a semmiből, és nem tudott kezdetnek csak szavakkal szerelmet vallani. Arról, hogy hogyan kellene kezelni, többfélét is olvastam. Hol azt írják, öleljük meg, hol azt, hogy ezzel hitegethetjük pl...
2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy valódi volt és őszinte!!! Mondom, aludj rá egyet, de mindenképpen beszélj vele erről, hogy ő mit gondol, hogy akarja tovább stb.
2014. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Megütni nem tudnám,nagyon sok mindent köszönhetek Neki.

Félek,nehogy még rátegyek egy lapáttal,nem könnyű Neki,nem szeretnék Neki fájdalmat okozni. :(

Inkább megbeszélem Vele,hogy mit gondol,mi lenne a legcélravezetőbb.

2014. jan. 9. 20:41
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
7# dehogy érdemel pofont!!! Nagyon nehéz helyzetben van, ismerem az érzést. Van, hogy nem tudjuk kimondani, mert annyira félünk, és hirtelen ez tűnt neki a legjobb megoldásnak. Gondolom már nagyon régóta szenved miatta, és nem bírta tovább, teljesen megértem. Egy csókba meg senki nem fog belehalni!
2014. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!