Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tetszik ez az ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik ez az ötlet első évfordulóra? Mindenki véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Kedden leszünk 1 évesek a párommal, sajnos nemfogunk tudni sok időt együtt tölteni, 16órától kb. 21ig.

Az az ötletem támadt, hogy adnék neki egyet az én fekete bokszereim közül, amibe esetleg belehímezném a nevét, vagy.. talán inkább egy szívet, mondjuk arany színű cérnával. Illetve, esetleg leülnénk filmet nézni, és mondjuk a 10. percben amolyan 'megszakítjuk műsorunkat' módszerrel bevágnék egy kis videoklippet rólunk, képekkel, és zenével. (jól értek a videoeditáláshoz)


Tudniillik, elég jó családból származik, így nem egy drága ruhával, ékszerrel szeretnék előállni, de mindenképp nagyon szuper meglepetést szeretnék neki szerezni. Mivel sajnos az estét is külön töltjük, így jól jönnének valami szupi ötletek.


Köszönöm mindenkinek.



2014. jan. 9. 20:22
 1/8 Lávalámpa. ***** válasza:
Szerintem ez már túl sok, de ettől függetlenül lehet jó ötlet
2014. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt a filmet a 10. percben egy orállal szakítsd meg!
2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A filmes nekem tetszene, de a bokszert szerintem inkább ne...Az kicsit fura, bár nem ismerem a barátnődet :) 17L
2014. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A boxert nem teljesen értem. Szóval Te vagy a fiú és az egyik boxeredbe hímzel? Érdekes, hogy miért pont arra a ruhadarabra. Még azt tudnám elképtelbi, hogy párnahuzatra hímzel rá valamit. Viszont, az hogy saját kezüleg személyessé teszed, az tetszik.

A filmnézős is cuk! Úgy tudod megvágni, hogy magában a filmben lesz megszakítás, vagy még ide-oda kell kattintgatni?

2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A barátnőm, szeret az én boxeremben aludni, de csak 1 darabja van, így gondoltam adok neki még1et, amit kicsit saját kézzel mégszemélyesebbé tennék.

A filmet természetesen kattintás, és minden tétova nélkül, mintha a 'filmben lenne'.

2014. jan. 9. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Á, értem. Biztos örülni fog neki. Hajrá ;)
2014. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos ötletek:)) mondjuk a filmes kicsit furi, de ettől még nagyon cuki :D :))

sok sikert!

2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem mind a kettő nagyon aranyos ötlet lenne, meg szerintem ha van egy olyan étel, amit nagyon szeret, az készítsd el saját kezűleg, az tuti tetszene neki! :)

sok sikert! :D

2014. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!