Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

14 éves csaj vagyok.

Van egy srác, aki már régóta tetszik, és nem tudom mit tegyek.

2 évig volt osztálytársam, és már majdnem összejöttünk, de valamiért ez elmaradt. Aztán eljöttem másik suliba, és már kb egy éve nem tartottam vele a kapcsolatot. Aztán egyszer találkoztam vele és rájöttem, hogy még mindig tetszik! Igazából ő is bír engem, de nem hinném hogy tetszek neki, mert összejött egy másik csajjal. De még ha nem is lehet köztünk semmi, akkor is szeretném tartani vele a kapcsolatot. Nekem nem elég az, hogy 3 havonta látom :S De ha meg ráírok egyből levágja mi van...

Tudnátok segíteni, valami ötletet adni?



2013. febr. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a palit.
2013. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-.-"
2013. febr. 16. 23:04
 3/4 anonim válasza:
Szerintem mond el neki személyesen és mond, hogy tudod ,hogy van csaja ,de tartani akarod vele a kapcsolatot,ha másnem barátként.
2013. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem, ha nagyon bunkó veled és tényleg le akar rázni, jobb lesz, ha hagyod a dolgot.

Viszont, ha sikerül legalább barátként mellé állnod, szerintem akkor sem szabad elmondanod, hogy hogyan érzel iránta. Ha nem jön össze neki a lánnyal, akkor is csak a barátja légy és legyél mellette, de ne repülj rá rögtön! Ha elmúlt egy kis idő, amikor már túltette magát rajta, tálalj ki neki.

2013. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!