Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok tőletek lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tőletek lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Lányok, ti mikor elsőnek láttatok farkat akkor mi volt a véleményetek lankadt volt vagy ált ? és titeket érdekel ha szeretitek a barátotokat a méret? parázok barátnőm mit fog gondolni :/ és emiatt szégyellős vagyok . (15,16cm álva ) az jó vagy kicsi ? 17/F további kellemes napot :)
2014. jan. 9. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
estét
2014. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem számít.
2014. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én először az öcsém farkát láttam kiskorában, volt vagy egy centi. Határozottan lankadt volt, és mélyen meglepett, hogy nekem nincs ilyen. XD

Komolyra fordítva: túlértékelik ezt a méret kérdést. Ha nem túl kicsi, nem lesz semmi gond. Nem, a 16 nem túl kicsi.

22/N

2014. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem számít a méret.
2014. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyenlősnek lenned. Teljesen normális hosszal rendelkezel. A méreten kívül amúgy is többet számít, hogy mennyire figyeltek egymásra, mennyire hangolódtok össze és hogy hogyan használod.


Ha nem szélsőségesen kicsi vagy nagy méretekről van szó, akkor nem érdekel. Ha szeretem a párom, akkor elfogadom olyannak amilyen.

2014. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!