Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában nagyon hisztis. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónapja, hogy betöltötte a 18-at és mintha azt hinné, hogy felnőtt.. Mármint, hogy sokkal inkább gyerekként kezel (16 vagyok, de érettebb nála), mint korábban. Hisztizik, mert apuék nem engedik, hogy állandóan ott aludjak (havi 1x max), de neki ez kevés, meg egyszerűen nem érti meg, hogy nem szökhetek stb. Szeret, imád, de úgy érzem ez lenne a legnagyobb szerelmi jelkép, hogy megért..

Mit tegyek vele?



2014. jan. 9. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
elégítsd ki többször!!!
2014. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vajazd ki a tepsit azt csapd vele arcon!
2014. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy a felnőttség egyik fontos feltétele, hogy képes legyen a türelemre, kiegyensúlyozottságra. Miért akarja, hogy ott aludj nála? Azért, mert az neked annyira jó, vagy mert ő szeret veled aludni (vagy szeretkezni, nem tudom mit csináltok közben)? Mert nekem ez kicsit önzés-szagú. És ezt sok-sok szeretettel, és te magad is türelemmel kell, hogy elmagyarázd neki!
2014. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamaszsrácoknál megesik. Pár év múlva majd abbahagyja. Addig nem nagyon.
2014. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Imádok vele lenni/aludni és ő is. Elvileg azért hisztizik, mert "nem kap eleget belőlem"... Attól félek, valami nagyobb dolog lesz... Szeretem még mindíg, csak kezd sok lenni a hiszti..
2014. jan. 9. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mond meg neki, hogy te ennyit tudsz magadból adni egyenlőre, ha ez nem elég, akkor...

Fejtsd ki előtte is a véleményed, kommunikáljatok. Lehet, hogy ő ezt a hisztis dolgot nem is veszi annyira fontos tényezőnek, mint te és abba a tudatban van, hogy minden oké.

2014. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, mondd meg neki, hogy van erre megoldás. Majd én alszok vele és nem havi 1x, hanem hetente is akár. ;)
2015. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!