Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában elhanyago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában elhanyagol, és néha olyan mintha nem is akarna látni. Sokat sírok miatta. De élőben meg teljesen más. Ő azt mondja, hogy nem akar elveszíteni, mégis olyan mint ha nélkülem jobb lenne neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam vele megbeszélni de nem mentem semmire. Egyszer már mindketten sírtunk, mikor veszekedtünk, hogy elhanyagol a deszkája miatt. Akkor 1-2 hétig figyelt rám, de most megint nem foglalkozik velem..:\
2013. júl. 26. 02:21
 1/7 Bummer ***** válasza:
Gondolom még fiatalok vagytok. Benne van, hogy nem érzitek mikor mennyit és mit kéne tenni és mondani. Addig jó amíg mindketten tudtok erre érzékenyen reagálni és beszélni róla. Igyekezz mellé állni mindenben, még a deszkában is, de közben éreztesd és mond, hogy ugyanezt a "gesztust" várod a te igényedben is.
2013. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ejnye, én bezzeg szívesen foglalkoznék egy olyan lánnyal, aki megérdemli. :D
2013. júl. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok :( Csak én nem lány, hanem fiú szemszögből érzem át ezt...
2013. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhanyagol a deszkája miatt? Nem Köbjaninak hívják a barátodat?
2013. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"Egyszer már mindketten sírtunk, mikor veszekedtünk, hogy elhanyagol a deszkája miatt."

Beszállhatok sírni én is harmadiknak(?), aztán sírhatunk együtt, amíg ki nem pállik a szemünk.

Elhanyagol a deszkája miatt... most féltékeny vagy egy fadarabra? Nem fog lefeküdni vele szerintem! Habár ki tudja, fűvel-fával, vagy deszkával! X)

2013. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátod szeret deszkázni, te mit szeretsz csinálni?

Gondoltál már arra, hogy együtt deszkázzatok?

2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam. Sőt még azt is megígérte, hogy ha szeretném meg tanít deszkázni. Csak félt, hogy valami bajom lesz.
2013. júl. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!