Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem most csak flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem most csak flörtöl vagy meg csal?

Figyelt kérdés
Én nem így gondolom mivel a főnökömnek nem írok jó éjt puszis sms-eket és nem megyek be hozzá a kórházba és nem írogatok titokban.Nem tudom mit tegyek?! Beszéltem vele erA telefonom bedöglött így a férjemén kellett telefonálnom, közben jött egy érdekes sms. Felolvastam neki hangosan az eddigi üzeneteiket. Kiderült, hogy a 20 éves kis beosztottjával beszélget. Vissza néztem a dolgokat és rengeteg sms jött ment és a 10 perces hívások. Persze a férjem csak azt mondja hogy munka társi kapcsolat van köztük.ről de azt állítja, hogy munka társak.Akkor meg minek írogat neki annyit.Hogyan bízhatnék így benne?

#Féltékenység?!
2014. jan. 10. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Most csak flörtöl, és már megcsalt.
2014. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos hogy nem csak munkatársi viszony!Erről azért kicsit többről van szó!
2014. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha néha-néha munkaügy miatt telefonálnak egymással, az még nem ok semmire. Az még nem alap a féltékenységre. De az sms-ezeés, a jó éjt, puszi sms-ek nagyon is azok. Sőt, az már szerintem több is, mint pusztán flört. És ha eddig nem csalt meg, akkor már csak a megfelelő idő és körülmény hiányzik és meglesz az is...

Én így biztosan nem tudnék megbízni benne és számomra bizalom nélkül ugyanúgy nincs értelme a kapcsolatnak, mint ha megcsaltak volna.

2014. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csal, de ha nem (amit nem hiszek), akkor sem bíztató az ügy. Egy flörtöt talán elviselnél?? És ha igen, szerinted a flörtből mi lesz? Na ugye.
2014. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Te mentél hozzá, edd meg amit főztél. Mikor tanulják már meg az emberek hogy senkiben sem lehet 100%-ig megbízni magunkon kívül?
2014. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"edd meg amit főztél" nagyokos lehetsz. vannak olyan férfiak akik akkor is megcsalják a feleségüket, ha mindent megkapnak tőle. és az ilyen férgeket nem lehet mindig idejében felismerni. szerintem már megcsalt a férjed. sajnállak, nagyon rossz érzés lehet.
2014. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen ált. ez a kifogás, hogy nem volt ilyen meg olyan. Nem a fenét, csak a nagy rózsaszín ködben oda a tisztánlátás. Akik meg mondják esetleg, azoknak ilyenkor nem szoktak hinni.

36 F

2014. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is a "klasszikus" megcsalás jön le ebből.

Vannak kivételek, de az írásodból nem úgy tűnik, hogy ez kivétel lenne.

2014. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!