Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szándékosan kerüli a volt barátját, az azért van, mert még érez valamit iránta?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal voltam együtt majdnem másfél évig. Ugyanarra a főiskolára járunk már harmadik éve, az utolsó fél évünk rémes volt, sokat veszekedtünk, nem egyeztünk, és végül megegyeztünk, hogy 2013 szeptember elején elválunk. Nagyon fájt, nagyon rossz volt, hogy nincs ott mellettem többé. A tantárgyakat áthelyezte máshová, más időpontba vette fel a kurzusokat, hogy még egy folyosón se legyünk. Ha egy épületben vagyunk, és meglátjuk egymást, szándékosan elkerül. Ha hétvégén egy buliban tartózkodunk, akkor egy idő után eltűnik és nem látom.


Én úgy érzem hogy túltettem magamat rajta, bár néha nagyon nehéz. De sokszor szívesen ráköszönnék, hogy mi újság vele, hogy van, viszont ő erre esélyt se ad.


Úgy váltunk el, hogy elvileg békében, és megegyeztünk abban hogy nem lesz szemétkedés, nem lesz egymás furkálása, és normálisak leszünk, ha véletlenül egymás társaságába keveredünk.


Vizsgaidőpontokat felvettem januárra, és két tantárgyat úgy vettem fel, hogy ő is ott lett volna. Én ebből nem csináltam volna ügyet, mert maximum ráköszönök, vagy megkérdezem hogy sikerült-e felkészülnie, átlagos kérdéseket tehát, de ő azonnal (még aznap) átrakta magát másik vizsgaidőpontra. Sosem bántottam meg, amióta elváltunk, nem zaklattam, nem szaladtam utána, de nem ebben egyeztem meg vele, hogy kerülni kelljen a másikat.


21/F


2014. jan. 10. 14:41
 1/2 PearlDiver ***** válasza:

Vagy az van, hogy még nem múltak el teljesen az érzelmei, de nem akarja, hogy újra megerősödjenek, vagy pedig az, hogy rád van tekintettel, hogy ne érezd azt hogy közel akar lenni hozzád és ezzel az újrakezdésre bíztatod.

Ha egyik sem, akkor női logika, ne akard érteni... :) És te is próbáld elengedni, ha később az kell, hogy jóban legyetek, úgyis az lesz.

2014. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért kerülöm. Most nincs probléma, de jövőre egy egyetemre fogunk járni és félek, hogy rossz lesz...
2014. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!