Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud párt találni az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud párt találni az, aki nem nagyon szeret közösségbe járni, inkább a maga útját járja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 14:56
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
nem kell ahhoz mindig szárnysegéd.
2014. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy én is tettem, pl.:

- meglévő baráti körből (1. barátnőm) vagy

- netes társkeresőn (2. barátnőm + őutána feleségem)


De még az is egy lehetőség (bár én ehhez már nem voltam elég bátor soha, de egyeseknek állítólag bejön néha), ha egyszerűen utcán, buszon, stb. szóba elegyedsz valakivel, aki tetszik. Elvileg pár másodperc szemezés-mosolyváltás ha megvan, akkor már lehet beszélgetni. Vagy legalábbis így tudom elméletben. :P

2014. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit a második írt, én azt csináltam az utcán:) bejött:)
2014. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Röhejesen fog hangzani de én a közeli Aldiban ismertem meg az egyik párom :)
2014. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagy unszolásra és kis segítséggel az Auchanban ismertem meg :D
2014. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és erről írnátok bővebben?

Nem bírom elképzelni, hogy talál bármi közöset az ember saját magában meg egy auchanos vásárlóban...

2014. jan. 10. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokáig nem tudtam és nem is mertem az auchanban ismerkedni meg odamenni valakihez, aztán egy ismerősöm nagyon sok hasznos ötletet adott amihez bátorság is kellett. Nem is ment egyből és nem is volt kihez illetve kit.


Majd már eltelt 1 hónap mikor megláttam egy pasit akit több ideig figyeltem megvolt a szokásos a szemkontaktus a mosoly, majd mikor a ruhaosztályon volt ő is akkor megkérdeztem tőle h "szia ne haragudj tudnál nekem segíteni, ez a felső szerinted jól állna?" Aztán utána beszélgettünk arról h hová veszem fel milyen állna még jól, aztán bemutatkoztunk jött a szokásos h hol lakunk, aztán megbeszéltük h megvárjuka a másikat ha végeztünk és megiszunk egy kávét.

2014. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!