Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden embernek van legalább egy olyan tulajdonsága, amiért valaki igazán, mélyen beleszerethet?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem érzem azt, hogy lenne ilyen tulajdonságom, személyiségbeli vonásom. Pedig már voltak barátnőim. :-( Elég szürke életet élek. Nincs nagy társaságom, és nem vagyok egy nagy közösségi ember. Inkább magam vagyok és olykor írkálom a gondolatokat. Kissé aszociális lettem az évek alatt.
2014. jan. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Te magad írtad meg a választ :)

"Inkább magam vagyok".

Nem utánozol senkit, nem próbálsz hasonlítani senkire. Ez a kulcsa :)

2014. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Szerintem nem helyénvaló az állítás, egy ember kapcsán nem egy tulajdonságba szeretsz bele. Ez inkább az elfogadásról szól, elfogadod, hogy nem fekete-fehér, vannak jó rossz tulajdonságai valakinek. - de az összhang, amivel lebilincsel, plusz a vonzalom fog majd összetartani valakiket. most nincs kedvem mélyebben belemenni, de lehetne persze...
2014. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ien :) a barátom mondta nekem nemrég, hogy azért szeretett belém, mert nem adom magam ki senki másnak, nem akaork minden fiúnak tetszeni, és hogy nem érdekel ki mit mond.:) legyél önmagad, valahol van egy lány, aki olyan pasit akar, mint Te!!:)
2014. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ehhez pozitívan kell állni, ahogy az előttem szólok is mondják. Ha magad adod, simán lehet, hogy beléd szeret egy fogatlan, összeaszott csöves nő pl. Engem már szólított le ilyen az Oktogonon...lehet, ő lett volna éltetem szerelme, az igazi, the one. Kár volt kihagyni, de siettem...:((
2014. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van. De ha senki se láthatja, mert rejtőzöl? Ha nem kezdeményezel, és az a bizonyos tulajdonság nem a rámenős lányokat vonzza? Akkor mi lesz?

Szerelem nem csöppen az égból!

2014. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!