Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember beleszerethet olyas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember beleszerethet olyas valakibe akit gyakorlatilag nem ismer?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az az hőszerelmes típus, soha életembe nem voltam szerelmes, igazából nem is éreztem, hogy nagyon vágyok rá. Soha életemben nem próbálkoztam egynél sem - nem tudom, hogy a gyávaság volt az oka, de senki nem láttam akinél igazán éreztem, hogy be kell próbálkozni párkapcsolat céljából -.


Álltalába a nőkre barátként vagy alkalmai zexpartnerként tekintettem (szerencsére a mai világban nem nehéz), DE még középiskolában egymás elé vetett a sors egy másik lánnyal, hát ő volt az egyetlen aki úgy ébresztett fel bennem olyan érzelmeket amiket életemben nem éreztem, a vicces az, hogy meg se kellet hozzá szólalnia - sajnos akkor és ott nem volt hozzá bárotságom megszólítani így csak távolról figyeltem (személyes okok miatt) -. Nem tudom mi fogott meg benne amellet, hogy álomszép volt (persze engeteg álomszép npt látni manapság az utcán, de a legtöbb az a tipikus "egy körre" kellene érzés volt).


Ennek volt 5 éve és az érzés azóta se múlt ki belőlem. Lehetséges ilyesmi? Az tény, hogy vágyok egy kapcsolatra, de nem igazán hiszek az ilyesmiben. Tdatalatt el is képzeltem dolgokat ami valószínű erősítették, de nem tudok mit csinálni.


Szerintetek én vagyok a sik hülye?



2013. aug. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ezzel most azt akarod mondani h szereted azt a lányt akit 5éve?? szoktad még őt látni vagy azóta nem is láttad??
2013. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha többet nem láttam, én két évvel elöbb végeztem, azóta úgy félévene egyszer megnézem fb-n, de az ritka nem kínzom magam ilyesmivel
2013. aug. 24. 21:10
 3/4 anonim válasza:
Hát elég érdekes ez a történet.Igaz én hasonló helyzetbe voltam,és igen ha ennyi idő elteltével is eszedbe van,annak ellenére,hogy nem is ismered,attól még lehetséges...
2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasija, akkor próbáld vele felvenni a kapcsolatot.
2013. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!