Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Kamasz/kiskamasz korotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kamasz/kiskamasz korotokban sokat néztétek a lány osztálytársaitokat akár az osztályteremben, akár a tornasorban?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne
2014. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mi osztályunkban a fiúk egy időben nagyon rákaptak a szoknyaráncigálásra. Már nagyon untam, hogy mindig futni kellett a srácok elől, hogy ne rántsák le a térdünkig a szoknyánkat... -.-

Akkor szoktam át a nadrágra, jó erősen meghúzott övvel :D

2014. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a szépeket.
2014. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy 6-7. osztálytól folyamatosan
2014. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én emlékszem, hogy 7.-ben kinőtt a melle az egyik ( amúgy nagyon csinos ) osztálytársamnak és állandóan néztem, mert nagyon különlegesnek számított az ilyen, akkortájt. :D
2014. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nálunk ez van rádásul nálunk tupla annyi lány van mint fiú. Mèg valamikor szemeznek is. A legjobban az egyik fiú osztálytársam kilyelentése tetszet " minden fiúra jut két jó csaj "

12/L

2014. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, állandóan. Bár a tesi nekünk elvileg külön volt, de nem volt nehéz megoldani. :)


Ahh, régi szép idők! Amikor a lányoknak már formásabb melle lett, szinte mindegyik kirakta, ebből a szempontból ez a 14-16 éves kor volt a legjobb, viszont olyan sokat bámultuk, hogy később sajnos ennek jelentősen lecsökkent a mértéke. :( :D

2014. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!