Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg nem elfogadható, ha valakinek apja korú párja van?

Figyelt kérdés

Párom 45 éves, én 25 leszek, a faluban furcsán néznek rám amiért a párom kicsit ősz és öregnek néz ki.

Nincs se pénze, se semmije, én mégis szeretem.

Nem a világ legjobb pasija, de engem nem zavar.

Miért nem értik ezt meg mások?


2014. jan. 11. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a mai világon múlik, régen sem volt normális.
2014. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy hasonlo párt a csaj 36 éves a koma azt hiszem 60 jol elvannak. Van egy közös kisfiuk 6 éves.
2014. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Argloss ***** válasza:
9%

A mai világban ölhetsz, lophatsz, molesztálhatsz gyerekeket, kivéve, ha te vagy a barátaid nem elég "nagy" emberek. Ha csak átlagos ember vagy, mint a többi, akkor már az is baj, ha túl sokat pislogsz...

Meg kell tanulnod figyelmen kívül hagyni azokat, akik bántani akarnak és jól érezni magad úgy, ahogyan te érzed magad jól...

2014. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdés csak annyi, hogy vadidegeneknek akarsz-e megfelelni, vagy a saját életedet akarod-e élni.
2014. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valahogy, amikor híres férfi a sokadik ifjú feleséget szerzi be, akkor nincs megrökönyödés.

Falun azért még sokkal kevésbé modern a legtöbb ember gondolkodása. Így neked nehezebb. Ne foglalkozz velük, bármilyen nehéz is megtenni.

2014. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
25 év múlva majd rájössz, hogy mi az ekkora korkülönbségnek a hátránya.
2014. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: addig viszont volt 25 boldog éve. Mi az esélye annak, hogy egy hasonló korúval több lenne?
2014. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!