Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még mindig nem tudok hinni a barátomnak?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve volt mikor először a szemembe hazudott, az életemre esküdözött, hogy igaz amit mond, aztán mégis lebukott. Azóta még 2x hazudott nekem a szemembe. Utoljára pár hete. Most érdekes dolgok történnek,úgy érzem titkolózik, állítja,hogy nem,de én mégsem tudok neki hinni, pedig szeretnék. De a szívem nem hagyja. Mit tehetnék? Én velem van a baj vagy netán sumákol vmit megint??

2014. jan. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
igen mivel átvert 3x is
2014. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikben hazudott?
2014. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az a hazugságtól is függ. Ha az mondta ízlik a neki a főztöd közben pedig nem azon lépj túl.
2014. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki hazudik. Igen átvert most is és át fog verni megint. Sőt nem csak ő hanem az összes későbbi pasid is.


Ami nem mindegy hogy mit hazudott. Ha komoly dologról van szó akkor érthető hogy nem bízol benne.


20/F

2014. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele ha hazudik?
2014. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennél komolyabb volt. Volt mikor lány ügyben, volt mikor cigi ügyben (szívbeteg, mondta az orvos, hogy nem szabad, mégis rágyújtott majd letagadta-mondtam, hogy az ő dolga, csak annyit kértem, ha rá is gyújt szóljon, mert ha bármi lesz, legalább vissza tudjuk vezetni a dolgot, volt mikor telefon ügyben miszerint elintézett egy fontos hívást ami a kapcsolatukat is befolyásolta, de kiderült, hogy nem. Nem viselkedek hárpia módra, tényleg úgy érzem mindent meg lehet beszélni velem. Most pitiáner a dolog, csak félek ha kis ügyben hazudik, akkor nagyobba is. Most az a téma, hogy elvileg ő nem volt fent facebookon az pedig mégis mást mutat és bent van egy ismerkedős csoportba is. Elhiszem, hogy nem ő lépett be, de ha beléptette más, akkor miért nem lépett ki?? tudom, hogy hülyén hangzik, hogy facebook miatt, csak olyan furcsa, hogy egy ideje furcsa, hogy ha ő facebookozik és odamegyek hozzá, egyből kilép, mintha valamit titkolna.
2014. jan. 12. 11:28
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Teljesen mind1 hogy most igazat mond e vagy sem. Ha már 1x hazudott, a bizalom elveszett. Nincs értelme folytatni. Jobb nem lesz sosem. Elpazarolt idő minden egyes perc amit vele töltesz. A tanácsom hogy menekülj azonnal. Ha szeretnéd hogy ennél jobban meggyőzzelek írj pivátot. Van tapasztalatom a témában. Csók24/F
2014. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!