Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokassam le Magam arról, hogy csak Nekem lehet igazam?

Figyelt kérdés
Sokszor okozott már problémát Nekem az, hogy képes vagyok dührohamot kapni ha valami nem úgy türténik ahogy én elképzeltem. Azt gondolom, hogy az lehet csak a jó ahogy én látom a dolgokat. Pedig már 31 éves vagyok. Mindíg útólag jövök rá, hogy engedhettem volna. Miért van ez így?
2014. jan. 12. 15:34
1 2
 1/12 pixie.cute ***** válasza:
100%
Mielőtt bármit mondasz, mély levegő és számolj el magadban 10-ig. :) Ez segít, hidd el. :D Gondolkozz, mielőtt cselekszel, ennyi a titka.
2014. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Álj a tükör elé és ezt mond : - Hülye vagyok ha azt gondolom másnak nem lehet igaza, tévedhetek én is .. hisz emberből vagyok én is
2014. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen. Csak az a baj, hogy abban a pillanatban 100%-ig meg vagyok győződve arról, hogy Nekem van igazam. Vagy nem kell mindíg az igazunkhoz ragaszkodni?
2014. jan. 12. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:

ez most olyan kérdés, hogy megkérded, hogy lehet szeretni valakit.

magadban kell lejátszanod ezt a kört. nehéz és sokat kell gyakorolni. próbálj ne azonosulni a dühvel. az nem te vagy.

2014. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
néha okosabb enged:)
2014. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez egyébbként főleg olyan szituációkban szokott előfordulni amikor úgy érzem, hpgy a párom úgy akar fölém kerekedni, hogy Engem próbál lenyomni :) Lehet, hogy túl sok vagyok....és igen, néha okosabb enged...csak olyan nehéz!!
2014. jan. 12. 15:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Az már egy jó jel,hogy erre rájöttél és elismered,és szeretnél változtatni rajta.Mielőtt bármit mondasz,tényleg gondolkozz el előtte alaposan.Vagy gondold bele magad a másik helyébe.
2014. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

gondol át:érdemes ezen a marhaságon vitatkozni??


még ha neked is lehet igazad hagyd rá legfeljebb később ő is belátja hogy tévedett és az azért jó érzés valljuk be !!

2014. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen. A férfiak amúgy is szeretik ha Ők az "okosabbak" a kapcsolatban és újat mondhatnak a nőnek. Ettől lesznek férfiak. Én viszont elég nehezen vagyok vezethető, erre pár kapcsolatom rá is ment. A mostani páromat nem szeretném elveszíteni mert az eddigi legjobb!!
2014. jan. 12. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor hagyd néha( egy a három arányban) rá ,tök mindegy kinek lenne igaza hacsak nem valami világrengető dolog az!!

és szexelj vele ezerrel az egy jó módszer ,hogy ne lépjen le

2014. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!