Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevagyok zavarodva, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevagyok zavarodva, szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Úgy indult az egész,hogy volt egy fiu akit nagyon szeretek.De le se szart egy hosszu ideig.Majd összejöttem egy rendes fiuval,dult a szerelem meg minden.De mindigis az elsőt szerettem...Majd ő is belémszeretett.Buta voltam finoman szolva,és a bunkóért szakítottam azzal,aki tökre rendes volt velem.3 hónap után vége lett a bunkóval.Teljesen összetörtem,sírtam hónapokig,majd sikerült túl tennem magam rajta.Összejöttem egy olyannal,akit szerettem.Kezdődött az egész elölröl.a bunkó belémszeretett,hajtott értem,de most nem voltam hülye,amellet áltam akit igazán szeretek.Majd ő szakított velem,egy Emese nevű lány miatt.A fiu teljesen kiszeretett belőlem ujra.Teljesen összezavart.Én most nem akarok semmi rosszat,egyszerűen csak annyit hogy most én ejtsem pofára,megszeretném tanítani neki,hogy attol még hogy nő vagyok,nem vagyok egy utolsó kis senki.Értitek?Tehát igazábol,csak olyan modszerek kellenének hogy kicsit féltékennyé tegyem ujra.1-2 módszert már kipróbáltam,stílus váltás,mérhetetlenül sok festék,stb.De ez nem én vagyok,kérlek segítsetek :(

2014. jan. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
igazad van neked
2014. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kisbarack10 ***** válasza:
szerintem hagyd a francba ne törődj vele éld az életed és felejtsd el ha jön egy újabb hódoló akkor vele legyél és ne a bunkóval bármennyire is teperjen szard le a fejét
2014. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de mégis hogy huzhatnám egy kicsit a fejét?nem szeretnék tulságosan gonosz lenni,csak épp hogy éreze azt amit én.ezt az össze zavarodást
2014. jan. 7. 20:52
 4/10 Frepi voook ***** válasza:
100%
Ne legyél olyan pondró mint ő. Legyél mindig okosabb még ha rosszabb is néha.
2014. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a filmet láttam már
2014. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Passiflora ***** válasza:

Egy bizonyos életkor felett nem sok olyan ember lehet, akit soha nem ért még szerelmi csalódás.


Attól, hogy valakit elhagynak, még nő (vagy éppen férfi) marad, és nem lesz "egy utolsó kis senki".


Szerintem próbálhatnád esetleg úgy felfogni, ami történt, hogy gazdagabb és bölcsebb lettél egy tapasztalattal a jövőre nézve.


Ha a helyedben lennék, én inkább arra fordítanám az időmet és az engeriámat, hogy szeressem és elfogadjam saját magamat úgy, ahogy vagyok, azok után is, amit történt, és minél előbb feldolgozzam ezt a csalódást és továbblépjek, ahelyett, hogy leragadnék a múltban és meg akarnék leckéztetni valakit, aki megsértette az önérzetemet.


Még egy dolog, amibe talán belegondolhatnál: az a fiú, aki szeretett Téged, és akit a "bunkóért" elhagytál annak idején, megbékélt azzal, ami köztetek történt, és megpróbálta megbocsátani, még ha fájt is Neki, vagy azóta azon dolgozik, hogy Téged "megleckéztessen"?

2014. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel kétszer is rosszul írtad, úgy döntöttem, segítek:


Az "össze" igekötő a "zavarodva" igéhez tartozik, így mikor a "vagyok" közbeékelődik, helyesen: össze vagyok zavarodva (összevagyok az értelmetlen). Önmagában pedig összezavarodva.


Amúgy meg ignoráld a srácot, nem kell túlbonyolítani.

2014. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagyis így, hogy "zavarodva" már nem ige, de az összezavarodik-ból képződik, ami már az. :)
2014. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki szakított veled Emese miatt? Az akit szerettél, vagy a bunkó? Én is össze vagyok zavarodva. Tehát egyszer téged pofára ejtett valaki, aztán érte pofára ejtettél valakit, utána valaki más meg téged ejtett pofára? Vagy minden alkalommal ugyanaz ejtett pofára? Ha előbbi, akkor úgymond megérdemelted, ilyen az élet. Adok-kapok. Nem biztos hogy mindig ugyanattól.

De mindegy is. Attól, hogy megpróbálsz bosszút állni főként utolsó kis senki leszel. A legjobb amit tehetsz, hogy leszarod, és csak szimplán boldog leszel, jól érzed magad a bőrödben, igen, akár egyedül is. Ilyenkor szokták leginkább szánni bánni a bűneiket a pasik (legtöbb), mikor azt látják, hogy boldog vagy. Akkor rögtön vonzóbb leszel. Mondjuk ez nem lehet véletlen, a boldog emberek mindenkinek vonzóbbak:D

2014. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kaptál egy megérdemelt taslit az élettől , tanulj belőle.

Pofáraejtettél egy normális srácot , majd utána téged ejtettek ugyaníg pofára .


Ha létezik sors akkor van valahol humorérzéke :D

2014. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!