Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idö utàn valottatok szerelmet a pàrotoknak?

Figyelt kérdés
Milyen körülmények között?Irjatok nemet is kérlek (föleg fiuk vagy lànyok vallanak elösször szerelmet)...kösz
2014. jan. 12. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi előbb vallottunk szerelmet egymásnak, minthogy összejöttünk volna :)

(Évekig voltunk jóbarátok. Nem tudom, ki volt az első, de teljesen kölcsönös volt.)

2014. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretlek!
2014. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kb 1,5 év után. tudtam hogy tetszem neki, a végén összejártunk és egyszer megcskoltam a lépcsőházunkban, így ő is biztos lehetett az én érzéseimben:) meglepődött rendesen :) 3,5 éve vagyunk együtt.

18/L

2014. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
normális esetben előbb lesz valaki szerelmes, mint hogy párkapcsolatba kezd...
2014. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán 2 hete randizhattunk,de akkor már beszélgettünk egy ideje,de ez azóta sokkal erősebb lett.

Ő meg mikor először találkoztunk,már akkor és neki sem gyengült :)

2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb 4 hónap.. A ferjem előbb mondta int én... És én nem mondtam csak azért, mert ő mondta.. Akkor mondtam, amikor

Én nem mondom a levegőbe,hogy "szeretlek" hiába érzem, nem mondom...

Amúgy sokat beszélek, talán pont ezért úgy tartom, hogy az érzelmeket más módon is ki lehet fejezni. A szavak csak szavak.

Pl sokkal hamarabb tudtam, hogy a párom szeret, mint amikor mondta.

A szeretlek, és a "szerelmes vagyok beléd,més kívánlak plusz rózsaszín köd"nem ugyanaz szerintem...

2014. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* amikor tényleg úgy éreztem, és teljességgel feltetel nélkül ki tudtam jelenteni...
2014. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
Én is amikor úgy tudtam kimondani, hogy annak már súlya volt. Miután összejöttünk, kb 3 héttel később :)
2014. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
24F
2014. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!