Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeillik két,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik két, ennyire eltérő jellemű ember?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátommal, akivel a kezdeti nehézségektől eltekintve nagyon jól megvagyunk. A nehézségeket is igazából az okozta, hogy teljesen különböző tulajdonságaink vannak: ő egy meglehetősen visszafogott, komoly, mindig türelmes és nyugodt, mások előtt elég csendes srác, aki először mindent alaposan megtervez, csak után cselekszik, ha viszont csak velem van kettesben, legtöbbször nagyon jól el tudunk beszélgetni. És akkor itt vagyok én, gyakorlatilag mindenben az ő szöges ellentéte: szinte állandóan beszélek, sokszor hosszú percekig nevetek egy csomó dolgon (egyszer már kedvesen megmondta nekem, hogy egy hiperaktív kis víziló vagyok, mondanom sem kell a reakciómat :D), és hát lássuk be, a türelmem is elég gyorsan elfogy bizonyos helyzetekben.

Éppen emiatt már sokan, sokszor mondták nekem, hogy nagyon nem illek össze vele, legtöbbször a húgom szokta ezt emlegetni, aki egyébként sokban hasonlít rám. Az az igazság, hogy én sem vagyok a szó igazi értelmében szerelmes a fiúba, viszont egy igazi társa és támaszra találtam a személyében,ami elég ritka a mai világban, azt pedig már sokszor mondta nekem, hogy mennyire fontos vagyok a számára. Ezért is gondolom mostanában egyre inkább azt, hogy sokkal fontosabb számomra ő, mintsem mások véleményére hallgatni. Ti hogy lennétek ezzel? 19/L


2014. jan. 12. 17:17
 1/8 Moszuke ***** válasza:

Szerintetek összeillik két, ennyire eltérő jellemű ember?


az összeillik és az eltérő szó üti egymást.

bocsi a rizsát nem olvastam el.

amíg tart a kemisztri (a szerelem magyarul)

addig az ellentétek elsimulnak.. aztán bim-bumm csitt csatt és szétmentek, vagy valamelyikőtök megalkuvó lesz. ennek ez a rendje

2014. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted akk inkabb hagyd a francba
2014. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Rajtatok múlik, mennyire vagytok elfogadóak és mennyire toleráljátok egymást és mennyire fókuszáltok inkább a pozitív dolgokra, amit becsültök a másikban. Az nem feltétlenül baj, ha két ember különbözik, az a lényeg, hogy azt a két embert összetartsa valami és kompromisszumot tudjanak kötni egymásért.
2014. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 savanyújóska ***** válasza:

Nézd, a.) ha fél év múlva sem leszel belé szerelmes, lehet át kéne gondolni ezt az egészet...

b.) az, hogy más a temperamentumotok, még nem jelent semmit. Ami fontosabb, hogy az alapvető dolgokról egyezzen a véleményetek, vagy legalábbis ne térjen el gyökeresen (család, vallás, etc.), illetve hogy el tudjátok tölteni egymással az időt, legyen közös időtöltés. Pl. az nem túl jó, ha az egyik fél legszívesebben egész nap otthon ül, míg a másik nem bír megmaradni a szebbik felén...

2014. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pont egy ilyen sráccal ismerkedtem meg nemrég, még nem jöttünk össze, de engem nagyon vonz.

A leírásodból ez nem tűnik egy túl szenvedélyes kapcsolatnak. Attól függ hogy te mit akarsz. Ha te így jól érzed magad, akkor folytatódjon :) Nekem mondjuk nem lenne elég ez a biztos háttér, hanem inkább az érzelmeket részesiteném előnyben.

2014. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy! A lényeg, hogy te nem szereted, csak úgy érzed, ő egy megbízható támasz. Én úgy gondolom, hogy túl fiatal vagy még, hogy ilyesmire alapozz egy kapcsolatot, mert ha már most így érzel, mi lesz később, de igazából ezt te érzed.

Amúgy mi is hasonlóak vagyunk a férjemmel, csak éppen fordított a felállás, mi nagyon jól összeillünk így is, de mi nagyon szeretjük is egymást.

2014. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másfél hónap... Kezdeti nehézségek...nah ez így egyben fura...


Egyrész a msfék hőnap a kezdet.. Nagyon a kezdet..


Másrészt egy kapcsolatban az első hőnapban hgy lehet nehézség...?


Az ellentétek vonzák egymást, tehát ellentétes jelelmű emberek még lehetnek jó párosok..

De nálatok nem ez a gond

2014. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a dolog, a barátom csendes, nyugodt, cselekvései és döntései általában lassabbak, mint egy sánta csigáé, én meg pattogok, rohanok, mindent egyszerre és azonnal akarok.

Csodálatosan kiegészítjük egymást, jól megvagyunk, és a szerelem sem maradt el. Szerintem ez működőképes, de tényleg elég zavaró, hogy úgy érzed, nem szereted csak elfogadod őt. Bár még tényleg az elején vagytok, kialakulhat a dolog. De én semmi akadályát nem látom annak, miért ne működhetne, hiszen a magam példáján is látom, hogy ez egy nagyon jó kapcsolat tud lenni.

2014. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!