Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat, mindig csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat, mindig csak a pénz érdekli, az hogy beteg vagyok, azt őt nem érdekli?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,van egy kapcsolatom,együtt is élünk,1 hete lázas vagyok,és beteg,most az arcomon kijött,valami dudor,ami nagyon nagyon fáj,1 hete nem is mentem be dolgozni,ma felhívtam a barátomat,hogy tudna-e kölcsön adni 1000-ft ot mert nagyon fáj az arcom,holnap úgyis vissza adom,Erre ő,nem érdekel,hogy mi bajod van,Holnap bemész dolgozni,és megkapod a fizudat azt majd veszel,sosem érdekli,hogy milyen beteg vagyok,mindig csak a pénz,ja és már 1 hete bent sem voltál,én lázasan is jövők dolgozni,sosem tudok tőle kölcsön kérni,pedig 6 éve élünk együtt.Ő Ha beteg lenne,megérteném,és adnék is neki pénzt,gyógyszerre,tényleg annyira fáj az arcom,hogy aludni nem tudok,most is sírva tettem le a telefont

2014. jan. 12. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
minek élsz egy bunkóval? komolyan nem tudom megérteni
2014. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szoptatáskor nagy segítséged lesz
2014. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nem kóser. Ez nem derült ki a 6 év alatt? Még most dobd és kezdj új életet egy normális férfivel. Nálam ez alap, hogy úgymond költök a barátnőmre. Ha kérne kölcsön, ilyen jelképes 1000 ft-ot, szerintem nem is engedném, hogy vissza adja.
2014. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez milyen kapcsolat? Fordított esetben elvárná hogy kinyald a s*eggét igaz? Minek vagy egy ilyen senkiházi féreggel együtt? Jobbat érdemelsz hidd el, ne pazarold el az éveidet egy ilyen nyomorult önkényes baromra. 21/F
2014. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg ha ő csinál valami rosszat,az sosem baj,de ha én csinálom,már kiabál,most is kiabált velem
2014. jan. 12. 21:05
 6/13 Költőnő? ***** válasza:

jesszus, ilyen tényleg van? o.O

nálam az első ilyen után az ajtóban fogadták volna a cuccai...

Dobd ki ezt a paraszt, tahó, senkiházit. MOST!

2014. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress valami olcsóbb természetes megoldást. Nem normális ha valaki egy hétig beteg, ahogy az sem ahogy a barátod viselkedik.
2014. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

Együtt is éltek és egy gyógyszerre nem ad pénzt? Na nemár...

Ezaz ember maximálisan leszar téged már bocs.

Szép kis jövő elé néztek..."drágám kórházba kerültem mert nagyon rosszul voltam, nem baj szívem ott jó helyen vagy majd valamelyik nap benézek"

köbö ezt lehet kinézni belőle...


Minél előbb hagyod ott annál jobb lesz. Hacsak nem akarsz szőrnyű boldogtalanul magadba roskadva megöregedni miközben az öreg rád sem bagózik...

2014. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 Igen rengeteg ilyen van. Én is ismerek nem egy lányt akiknek ilyen diktatórikus f*asz a barátjuk. Soha nem értettem ezeket a lányokat. Illetve magát a helyzetet értem, csak azt nem, hogy miért jó benne maradni a szolga, kihasznált, alárendelt szerepben? Miért nem lehet egyszerűen kidobni az ilyet. Miért hagyjátok hogy csicskáztasson titeket? Jelen esetben téged kérdező. Lányok ideje lenne felfogni, hogy nem vagytok rabszolgák.
2014. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
szerelmesen hajlamos az ember több mindent tolerálni, node vannak szintek azért...
2014. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!