Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Bejelöltem facebookon egy ismeretlen srácot aki nekem már régóta tetszik... Teljesen ismeretlenek vagyunk egymásnak, ráadásul ő távol lakik tőlem. Visszajelölt majd kitörölt... Ez rossz jel? :'( Valaki mondjon valami bíztatót... Nem akarom hogy ennek így legyen vége, hiszen régóta teszik nekem... De eddig nem mertem bejelölni, mert ugye ismeretlen és féltem hogy ez lesz, ami most be is következett.


Mit tegyek? :'( Szeretném megismerni, legalább barátkozni vele, ha mást nem is akar tőlem... De nem tudom mostmár mit lépjek ebben a helyzetben. :(


2014. jan. 12. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerős gyűjtögető emberke. Én is ilyen vagyok, visszajelölöm és ha nem ismerős valahonnan, akkor --> Auf Wiedersehen!
2014. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jah, nem tetszel neki!
2014. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2: 17 éves vagyok

#3: oké, ha nem tetszek neki, de legalább egy esélyt adhatna, csak hogy megismerjen, és talán barátok lehetnénk...:( olyan rossz érzés

2014. jan. 12. 22:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor annyira megölelném a szomorú lányokat :D
2014. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem jöttél be neki.

De mi ez a facebook ismerkedés?! :|

2014. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el. ha messze is lakik, csak kínoznád magad, hogy hiába vagytok barátok, nem futhattok össze, nem láthatod. főleg hogy neked eléggé bejön.
2014. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előbb írnod kellett volna neki,és a beszélgetéstől függően jelöltétek volna egymást.
2014. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Biztatót nem tudok írni erre.

Élőben ismerkedj!

2014. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-os

Miért, hol kéne máshol?

2014. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!