Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban vagyok, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de úgy érzem hogy a barátom már nem szeret és nem érdeklődik annyira irántam mint az elején mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenki más jobban érdekli, mint én.

2013. dec. 24. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

HA így érzed, először is vele beszélj...

És ha már nem megy, nem szabad erőltetni a dolgot, bármennyire is rossz. De mint mondtam, először vele beszélj erről.

2013. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert biztos nem szopod le, úgy hogy remegjenek a lábai, és a popószexet is hanyagolod. Ennyi
2013. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BESZÉLD MEG VELE??? Ha meg nem mond semmit, és soha nem érzel változást, majd szakítasz.
2013. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetbe vagyok, de mivel szeretem, nem akartam kidobni és nem is tudnám. De nálunk ez valahogy szép lassan kezd véget érni...

De szerintem próbálj meg beszélni vele... hátha csak félreértelmeztél valamit.:)

2013. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is így kezdődött,aztán szakítottunk. beszéld meg vele,hogy mi van még nem késő. mi nem beszéltük meg..
2013. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2esnél a pont.
2013. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, szakítottunk is, most mégis próbálkozunk, sok minden van az életben.
2013. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!