Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tuti módszer, tippek, bújós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti módszer, tippek, bújós, okos és játékos lányok kiszűrésére?

Figyelt kérdés
Olyan lányra vágyom,akivel lehet játszani,de esténként elüldögél az ölemben hogy együtt nézzük a tv-t.
2014. jan. 13. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
egy hosszú ismerkedési szakasszal lehet szűrni az ilyesmit.
2014. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Beszélgess velük sokat, próbáld meg elnyerni a bizalmukat, így kimutatják valójában mi is lakozik bennük.. Amelyik férfi hozzám nem így közeledett, azzal nem is foglalkoztam. Akiben nem tudok bízni, ( és ez nem csak párkapcsolatra igaz!) nem tudok vele tiszta szívvel mindenről beszélgetni, vagy játékosan hülyéskedni...
2014. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Youknowwho ***** válasza:

Bújj hozzá miközben csiklandozod és beszélgessetek a quantum fizikáról.

Így kiderül minden része

2014. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PearlDiver ***** válasza:

Ez a kérdés kicsit úgy hangzik, mint az hogy

"Tuti módszer a biztosan jövedelmező üzleti ajánlatok kiszűrésére"

a Haszon magazinban. Tudom, a gondolkodásmódod ilyen, én is hajlamos vagyok rá, de a nők nem így működnek, ezért szerintem érzelmi oldalról közelítsd a témát. Akkor tudod meg egy lányról, hogy milyen belül, ha te is nyitott vagy, őszinte, tisztességes, önzetlen és látják rajtad hogy meg lehet benned bízni. Szóval ha ezekben a tulajdonságokban van még hova fejlődnöd, akkor itt az ideje egy kis önnevelésnek :)

2014. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy, hogy megismered.
2014. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hozzám is fordulhatna egy ilyen lány...
2014. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Te nagyon romantikus srác lehetsz,ritka ilyen a világba..GRAT
2014. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2014. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én szivesen megismernélek
2014. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Danika te vagy az???


Szerintem ez a lány még nem született meg :S vagy ha igen akkor olyan bújós, hogy bújócska világbajnok :D

Én nem tartok nagyon barátnőket, mert mindegyiknek van valami beütése (pl lehúzós, r*banc vagy egyéb jelzővel illethető), úgyhogy ha meg is találod az ideális jelölted, akkor is lesz valami geb*sz..

Ne nyomulj senkire, ne fejezd ki hogy mit is akarsz (hagyd kialakulni) és eleinte csak csipkelődj, viccelődj..az bejön úgy általában.. aztán ha úgy van úgyis előjönnek a komolyabb témák ja és sose legyél unalmas.. ne találkozz vele eleinte nagyon sokat, érd el hogy hiányozz neki.. :D

2014. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!