Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves szűz fiú vagyok. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves szűz fiú vagyok. És egyszerűen nem tudok egy normális párkapcsolatba belekezdni. Sokféle volt már sajnos, de egyik sem volt igazán jó. Ti hogy találtátok meg a számotokra normális párt?

Figyelt kérdés
Engem az sem zavar, ha a lány szűz, csak normális legyen. Viszont sehol nem találok egy normális lányt sem.
2014. jan. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"Engem az sem zavar, ha a lány szűz"

Micsoda engedmény kérem. Lányok ezrei fognak sorban állni érted. :D


Amúgy jó kérdés, hogy mi számít normális kapcsolatnak számodra.

2014. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normálisnak az számit ha egy lány nem csal meg és csak engem szeret,nem száll eggyik pasiról a másikra,próbálgatnia,hátha van jobb nállam,aztán mindig visszajön hozzám mintha semmi nem történt volna,ne legyen ilyen,mindig a kedvemet keresse,ha vannak vitáink is egy nap végén,azért egy ölelésel mindig kibékülünk,és adjon nekem jó éjt puszit 1-2-töt..:) ez forditva is igaznak kell lennie,én is megcsi neki ezeket..:)
2014. jan. 13. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Az csak a te hibád, hogy megengeded, hogy visszajöjjön hozzád. És amondó vagyok, ha nem képesek szeretni téged, az nem feltétlenül az ő hibájuk. Nyilván akkor nem kellene veled lenniük, ez igaz. De a szerelmet nem lehet követelőzni.

Én még nem találtam számomra igazán tökéletes párt. Majd. Addig fejleszd magad.

2014. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, és szűz, de nem is akarok egyenlőre kapcsolatot. :D Túl éretlennek érzem magam még hozzá. Szerintem az érettség magával hozza azokat a dolgokat amik egy érett emberhez tartoznak, pl egy párkapcsolat, aztán gyerek, meg a többi. Csak ugye a legtöbben egy más kényszerből teszik meg. Nemi vágyból. Társadalmi elvárásból. Szóval ja.
2014. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!