Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem tudok komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem tudok komoly dolgokról beszélni, hogy próbáljak változtatni ezen? Hogy mondjam el neki, hogy ez zavaró?

Figyelt kérdés
Igaz nem vagyunk sok ideje együtt de engem szörnyen zavar, hogy nem tudok beszélni vele a komolyabb dolgokról. Mint például a múltam, a családom stb. Van, hogy semmi értelmeset nem reagál ha erről beszélünk, van, hogy tereli a témát valami hülyeséggel... Nagyon ritkán tudok vele komolyan beszélni és nekem szükségem van erre egy kapcsolatban. Szerintetek? Normális válaszokat légyszi.
2014. jan. 13. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján,akkor ő nem a te embered,szerintem...
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy neki ez tabu téma, és nem akar saját családi témákra evezni
2014. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valaki meg pont a komoly dolgokról nem akar beszélni, ahány nő annyi fajta, csak a baj van veletek
2014. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!