Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után nagyon nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után nagyon nagyon ciki szellenteni a párunk előtt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, idáig kínosan ügyeltem rá, hogy semmi ki ne csússzon... Erre megcsúsztam a fürdőben és egy hatalmas kijött...... A páromnak az arcára fagyott egy grimasz, majd úgy csinált mint aki nem hallotta, majd 5 perc múlva láttam rajta a döbbenetet. Halál ciki volt az egész, pedig ő amúgy sosem kulúrálja magát, állandóan elereszti magát.

Én azóta is hülyén érzem magam, alig tudok túl lépni rajta.

Szerintetek ő is gondol rá?? Nagyon égő egy ilyen baleset?


2014. jan. 13. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

xDDDDD

Mi a 3. hónap után eregetünk egymás előtt is. Emiatt nem fogjuk kellemetlenül érezni magunkat egymás előtt.

Beszéld meg vele, hogyha ennyire zavar.

2014. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónapja van barátnőm és baromi jókat nevetünk 1-1 fingkor. Szerintem ti is felfoghatjátok úgy, hogy egy új szintre lépett a kapcsolatotok. De komolyan. Az kb olyan, mint az első kézfogás, az első csók. Az első fing. Mondjuk a barátodnak, de még neked is, full respekt van öcsém, hogy 3 évig nem fingtatok közösen egy jót. Lehet ezért volt ez most olyan nagy. 3 évnyi anyag kijött :D. Bocsi a poénkodásért. Szia
2014. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi még 10 év után sem eregetünk direkt egymás előtt.

Viszont! Ha véletlenül kicsúszik, akkor csak röhögünk egyet rajta :D

2014. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj kedves 2., itt nevetek magamban... Valóban vicces lenne, ha nem pont velem esett volna meg! :D De igen kb. olyan szintű volt, mint 3 évi adag. Bepótoltam mindent. Csak ne lenne ilyen marha cikis.
2014. jan. 13. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig nem ciki, amíg nem csúszik ki egyéb...
2014. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én sokkal előbb elengedem.
2014. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónap után mertünk szellenteni egymás előtt, de tekintettel is vagyunk a másikra. Basszus, nyaraláskor, együtt töltött napok során hogy bírtad?
2014. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noydra ***** válasza:
Óvoda :D
2014. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Aki ilyet komolyan vesz az nem normális:)Álmodban is fingsz, nem tudod visszatartani. Azt hiszed, hogy 3 év alatt sose hallotta?


Nálunk pl olyan volt hogy lehajolt valamiért a férjem és kicsusszant neki:) jót nevettünk:)


Vagy végiggörgette a gerincemen a jégkockát, és nekem is kirobbant egy adag:D erre a férjem azt mondta: ne fossá be:D és jót röhögtünk:)


Nem kell ezt annyira felfújni. Pláne úgy nincs joga, ha ő is csinálja...


27/N

2014. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!