Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok rá képes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Miért nem vagyok rá képes?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem volt hüvelyi orgazmusom. Csiklóorgazmuson akkor volt először, amikor vibrátort használtam, 1-2x sikerült fiúnak oralisan "csúcsra" jutattnia. A mostani párommal 1x sikerült az utóbbi módon elélveznem. Minden alkalommal bármennyire is élvezem a szexet vele képtelen vagyok elmenni ezért színlelem, Tudom, hogy ez nem megoldás, de fogalmam sincs, hogyan mondhatnám el neki, hogy nem ő a hibás, és nem tudom mi rá megoldás. Félek, hogy elhagyna ha őszintén elmondanám, de nagyon zavar, hogy képtelen vagyok rá, pedig tényleg nagyon szeretném ha végre sikerülne.

2014. jan. 14. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondj le az orgazmusról és csak szimuláld egész életedben!
2014. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee csak ne színleld! Annál rosszabb nincs! Ha a problémát az ágy alá söpröd, sosem fog megoldódni. Lehet, hogy a pároddal meg tudnátok oldani, ha tudná és kísérletezgetnétek, hogy neked miként a legjobb. Ha pedig ezért elhagy, akkor nem is ért semmit az egész. De SOHA ne színlelj. Annak semmi értelme. Kit csapsz be végül is? Gondold át.
2014. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig színleltem, mióta van szexuális életem. Miért? Utólag visszagondolva életem első barátjával még csak nem is élveztem a szexet, de ő mindig akarta. Nem akartam nemet mondani, mert féltem mi lesz.. Aztán elkezdtem színlelni és látszólagosan megoldódott minden. Csak az lett belőle, hogy ez azóta is megmaradt.
2014. jan. 14. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a pár évet bírd már ki orgazmus nélkül!
2014. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Komoly orgazmus gondjaid vannak, és ezt annak a feszültségnek köszönheted

ami az első pasidnál alakult ki, és rögződött be.


A legfontosabb első lépés, szembenéznetek a dologgal. Azt javaslom, hogy

a pároddal őszintén beszélj! Mond meg neki, hogy orgazmus gondod van, és ismerd el, hogy hibáztál, félrevezetted, kérd a segitségét, hogy megoldjátok.

Együtt. Kérd a megértését is. Mond meg, hogy egyáltalán nem vele van a gond,

hanem veled, de ha segit megoldjátok.

Ezzel egy nagyon komoly teher fog rólad lekerülni! (ez a hazugság a feszültséged egyik oka) A másik a teljesitmény/megfelelési kényszer!

El AKAROD érni, ezen görcsölsz, és ezért nem is fog menni.

És többé tényleg ne hazudj orgazmust!!!


Amikor önkielégitesz (ha nem tennéd gyakran tedd!) a cél ne az orgazmus legyen, hanem csak az, hogy kellemes legyen. Amikor cirógatod magadat gondolj szexi dolgokra, vad orgiákra, bármire, csak ne kattogj az orgazmuson. Ha egyre kellemesebb nyilván ne is hagyd abba, az esetleg bekövetkező orgazmust hagyd megtörténni.

Ez a legnehezebb része egyébként, hogy ne görcsölj, és kattogj :)


A pároddal a szex legyen kicsit más.

Amikor ő foglalkozik veled ne a megszokott szeretkezés legyen főleg, őt elégitsd ki, de neked ne a hüvelybe be, és várjuk az elélvezést mód legyen, hanem erotikus teljes testet érintő masszázs, és a végén jóni masszázs, tehát a puncid erotikus, de szisztematikus masszázsa.

Ha igényled, akkor kézzel,szájjal, vagy a hagyományos szeretkezéssel folytassátok, de itt legyen az a szempont, hogy csak akkor ha te kéred tőle. (mert felizgatott) Az erotikus masszázsról a szex videó megosztókon nagyon sok filmecske érhető el. A lényeg, hogy megnyugodjon a lelked, és az elméd!

Van egy kiváló félig terápiás jellegű könyv is, a Nemi Öröm. Segithet.

Külön fejezet szól az orgazmus tanulásáról egyedül!


Fontos, hogy időt szánjatok rá, nem pár napos művelet, hetekig eltart, vagy tovább. Át kell alakitanod a hozzáállásodat, a mentális megélését, és az agyadba berögzült dolgokat.

Ezek azok a trükkök, amik házilag segithetnek.

Ám.

Dr Rusz Edit egyszer úgy fogalmazott, hogy "a szexuális zavarban ha rögzült, öngyógyitás NEM létezik!"

Ekkor viszont mindenképpen szakembert keress fel, akár őt, akár egy kollégáját!

A probléma megoldható, és ha akarjátok egész biztosan sikerülni is fog :)

2014. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült soha, pedig élvezem, és nem tudom, hogy miért. Én nem színlelem egyszerűen az elején közöltem, hogy én képtelen vagyok rá. Persze zavar és frusztrál, de nem tudok mit tenni ellene. 27N
2014. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És fontos.

Amig nem megy kézzel 10-ből 10x az orgazmus egyedül, addig TILOS a vibrátor használata! Lehet egy jó nagy adag a problémában az is, hogy ez az inger rögzült be, a vibrátor rezgésével egyetlen férfi sem tud versenyezni! Szóval tilos használni, amig ez a probléma nem rendeződik/oldódik meg! :)

2014. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy nem sok szexuálpszichológus szaladgál itt.
2014. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyáltalán nézeget-e ilyen oldalt szexuálpszichológus..

Nagyon sok idő kellett, hogy egyáltalán magamnak is beismerjem, hogy problémám van.

Ami ennél sokkal rosszabb, hogy iszonyatosan félek, hogy a barátom hogyan fogadja ezt, ha elmondom neki.. félek, hogy elhagy, vagy teljesen másként fog hozzám viszonyulni..

2014. jan. 14. 13:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Amig ebben a hazugságban vagy vele, biztosan nem lesz megoldás.

Nem garantálhatom a megértését, de amig nem adod ki ezt magadból, addig nincsen segitség. Viszont nagyon felszabaditó érzés lesz, főleg ha

partner, és segit.

Nem tudod mekkora kő ez, amig a lábadra nem esik a lelkedről :)

2014. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!