Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőjével csókolózik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőjével csókolózik, de közben engem néz. Bámul. Ez mit jelent? 19/l

Figyelt kérdés
A suliban nyilvánosan nyalják-falják egymást a kölykök (14-15 évesek). Van egy pár, aminek a fiú tagja miközben csókolgatja a barátnőjét, végig engem bámul. Többen is megjegyezték, és nekem már roppant kellemetlen. Néha már ki se megyek az osztályból, de akkor meg az osztály elé áll, és onnan vigyorog rám, uhh, kikészít :D :/ mire véljem ezt? Ja, meg mindenhova követ. Vagyis, mindig felbukkan, akárhol vagyok a suliban. Mit akar?
2014. jan. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg akar erőszakolni.
2014. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

19 évesen a 14-15 évesekkel jársz egy osztályba? Az szép!

Négyszer vagy ötször buktál?

2014. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy te leszel a következő. És bizony, ahogy látom a kiírásodból,bizony beviszi a macit a málnásba. :D
2014. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A srác gerinctelen. Barátnője van, és ilyet csinál?

2. Biztos tetszel neki. Erre tudok csak gondolni.

2014. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy suliba basszus, egy suliba! Nem egy osztály! Ötévfolyamosról hallottál?

Másrészt, nálam semmi esélye.

2014. jan. 14. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hármasban akarj csinálni.
2014. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért érdekel téged egy 15 éves kisfiú?

2. 19 éves létedre tudhatnád, hogy nagyon kevés az értelmes kapcsolat abban a korban.

3. Még ha tetszel is neki, nem tök mindegy? Nyilván túl fiatal hozzád, és nyilván más párkapcsolatban is ugyanilyen nyomin viselkedne.

2014. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is öt osztályosba jártam. Viszonylag kevesen tudják, hogy ilyen is van. Hallottak már 4 osztályosról, meg 8 osztályosról, de erről nem. Én az írásbeli és a szóbeli között még a 20-at is betöltöttem :D

Pedig nem buktam soha, sőt jó tanuló voltam. Óvodában tartottak vissza egy évre, így 6 helyett 7 évesen kerültem általánosba, ennyi.


Amúgy a srácot szard le nagy ívben! Látványosan vonulj el mellette elfordított fejjel! Akad majd ettől sokkal jobb pasid is az életben. És remélem, hogy a barátnőjének is akad majd jobb.

2014. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!