Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked milyen a párkapcsolatod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen a párkapcsolatod? Mi az, amit nagyon szeretsz benne, és mi az, amin változtatnál?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, hogy vajon kinek milyen a párkapcsolata, és hogy ahhoz képest a miénk milyen irányba terelődik. Légyszi, kort is írjatok, és hogy hány éve vagytok együtt, köszi! :)


19/L

(25/F)

1 éve



2014. jan. 14. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éve vagyunk együtt és szerintem nagyon jó a kapcsolatunk. Sok rosszat, hullámvölgyet túléltünk már így ketten együtt. Nagyon sokat fejlődtünk mindketten pozitív irányba. Hosszú távra tervezünk, egymás véleményére adunk és támogatjuk a másikat. Még nem élünk együtt, gazdaságosabb otthon lakni, bár nem a legkényelmesebb néhány szempontból. Nem tudom pontosan mire vagy kíváncsi még. :) 19L
2014. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan jó,hogy nem is hittem volna,hogy nekem ilyenben részem lehet :)


Azt szeretem,hogy a barátnőmmel annyira egy hullámhosszon vagyunk,hogy tudjuk egymás gondolatait,hogy mi lesz a másik reakciója és ráadásul pont ugyanaz mindkettőnknek.


Nincs olyan,amin változtatnék.

2014. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

18/L, 23/F 0,0833 éve együtt

Szeretem hogy FÉRFI minden értelemben, de nem nyom el

Változtatnék a lakhelyén, de úgyis beköltözik a városba :)

2014. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyanokra vagyok kíváncsi, hogy milyen hullámvölgyeket kellett átélnetek, kinek mekkorát, és miben kellett változnia, ezt a másik hogy kezelte/irányította... szóval magam sem tudom olyan pontosan megfogalmazni. Szóval a kulisszatitkokra vagyok kíváncsi :D Kis hullámvölgybe kerültünk, és úgy érzem, hogy elhanyagol a párom, bár néha hisztis vagyok és túl maximalista, tudom jól... csak nem tudom, hogy a kapcsolatomban melyik hiba paranoia, és melyik valódi.
2014. jan. 14. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok: az egyik legnagyobb probléma a 16 éves önmagam volt, aki kicsit defektes kis csitriként azt hitte övé a világ. Ebből nevelt párom élettapasztalata egy nőt. Ő is sokat változott, nyugodtabbá tettem, meg elfogadóbbá az élettel kapcsolatban. Sokszor adtam neki erőt, hogy túlélje a szüleit.

Hullámvölgyeket nálunk az én anyám, nála az apja jelent sokat. Anyám kitiltotta őt, 4 hónapos veszekedéssorok, az apja szimplán hülye sokszor.

Egyszer azt hitte megcsaltam egy sráccal, 2 napos volt a szakításunk.

De átlagban van hetente valami, amitől a falra tudunk mászni, hogy csak azért se lehessen ellavírozni a langyos vízben.


Mi mindent kommunikációval oldunk meg, kibeszéljük és próbálunk türelmesek lenni, mert többet ér a kapcsolatunk, mint bármi más.

A ti hullámvölgyeteket is úgy lehet megoldani, ha mindketten akarjátok, de ez attól is függ, hogy mi a gond, akkor talán jobban tudnánk tanácsot adni.

2014. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!! :)

Voltak "nagy" gondjai is, túlzott haveri mulatozások, egy kis droggal megfűszerezve sokszor. De ebből "kigyógyítottam", olyan szinten is, hogy kértem, változzon...változott...


Nekünk is minden héten van valami problémánk, túl tökéletes párkapcsolatot szeretnék, és minden apró részletet nézek, és bele tudok kötni. (Persze, ezeket normálisan hozom fel a felszínre). Ő próbál nekem megfelelni, de tudom, hogy egyszer be fog sokallni, és ez nem mehet tovább.


Sokszor van az, hogyha hibát követ el, vagy ha gond van, akkor úgy érzem, hogy nem tárgyaltuk ki elég rendesen, és ő fel sem akarja hozni, vagy csak el akarja sunnyogni az egészet, miközben akar engem és szeret.


Mindegy, lehet, hogy csak olyan típus vagyok, hogy még a kákán is csomót, vagy nem tudom :D

2014. jan. 14. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet arra akar megtanítani a kapcsolat, hogy nem mindig célravezető a hibákat keresni. Nem lenne jó, ha csak akkor lennél képes változtatni, amikor már elhagyott. Én egy őszinte beszélgetést javasolnék. Ti ketten tudjátok ezt a legjobban kibeszélni, megtárgyalni. Bizonyára bízol benne annyira, hogy együtt képes legyetek változtatni, hogy mindkettőtöknek jó legyen a kapcsolat. Ne akard teljesen megváltoztatni, mert az nem jó. Nekem is sokat kellett változnom, de egyfelől igazán rossz érzés ez a folyamat.
2014. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm szépen! Próbálom nagyvonalakban nézni a párkapcsolatot, és nem kis részletekben! Ha el kell buknia, úgyis el fog bukni... köszönöm :)
2014. jan. 14. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi fél éve vagyunk együtt. Az elejétől kezdve együtt is élünk. 25 és 28 évesek vagyunk.

A kapcsolatunk nagyon jó. Mindketten tapasztaltak vagyunk, éltünk is már együtt exünkkel. Így az apró problémákat egy pillanat alatt megoldjuk.

Nagyon szeretem azt, hogy valóban minden helyzetben szeretettel, toleranciával viszonyulunk egymáshoz. Azaz elfogadjuk olyannak, amilyen, nem akarjuk megváltoztatni.

Néhány dolgon változtatnék: szívem szerint kiraknám a lakótársunkat, mert jobb lenne kettesben (de ketten nem tudnánk fenntartani a lakást, ráadásul köt a szerződés, úgyhogy egyelőre ez marad), és keresnék neki egy kevésbé fárasztó, kevésbé stresszes, és jobban fizető munkát.

Egy komolyabb problémánk volt, az én előző munkahelyem miatt, mert kikészített, egy hónapig rágta a fülem, mire felmondtam. Akkor mondott olyat, hogy ő nem fog ahhoz asszisztálni, hogy módszeresen tönkreteszem magam. Ez rosszul esett, de aztán megmagyarázta, hogy arra gondolt, hogy ha kell, bemegy és kirúgat, elhagyni nem akar :D


Szóval furán hangzik, de tényleg nagyon jó, harmonikus a kapcsolatunk,szinte tökéletes. Ha megfilmesítenék, sziruposan csöpögős lenne :D

Az előző kapcsolataimban voltak problémák, számítógépes játék miatt, alkohol, fű miatt, hízás miatt. Előbb vagy utóbb mindnek vége is lett. Ezek után nagyon remélem, hogy a mostaninak nem lesz.

2014. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21L, 22F, 2 éve

Egyszerűen fantasztikus...életemben nem hittem volna, hogy eltűrök valakit magam mellett vagy így elfogad valaki (egyszerűen érzelmileg labilis személyiség voltam nagyon sokáig) Ő az egyedüli, akivel önmagam lehetek, még a családom is megjegyezte, hogy vele más vagyok. Számomra még mindig a rózsaszín köd állapot áll fent, csak talán már jobban ismerem őt is ennyi idő után.

Hullámvölgyekben nem bővelkedünk, egy van folyamatosan, mégpedig a távolság. Külföldön kapott munkát én meg még egyelőre a tanulmányaim miatt nem tudok kimenni és nagyon kevés ez a 3-4 havonta 3 nap otthon és akkor is csak az esték velem, mert az ő családjával is kell lennie... De szeretem és kitartok mellette, és amennyire ismétli, hogy mennyire szeret és hiányzom és bármit megadna értem, tudom, hogy ő sem gondolja másképp, hiába a nagy távolság.

Elméletileg ő szerinte sose gondolta, hogy lesz valaki, aki kibírja vele, vagy, hogy ő nem akar másfelé kacsintgatni...ami először eléggé nyugtalanító volt, de tudja, hogy egyből rájönnék, és mostmár amúgy sem ilyen...felfogása van mondjuk így. Pláne, hogy ő komolyabban gondolja, hogy ha még 2 évet lehúzunk együtt, ő esküszik elvesz feleségül... haha...

Egyedül az zavar, hogy nem képes lemondnai a cigiről, de ez legyen a legnagyobb bajunk :)

2014. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!