Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nőnek az kell, mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek az kell, mint az VV6 Izának?

Figyelt kérdés
Neki helyes, kockás hasú és nagy faszú férfi kell. Nektek mi csajok mi az ami számít?

2014. jan. 14. 20:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
nekem is :)
2014. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
VV Iza? Fődet rá!
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Agyrohasztás 6.
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem nézem a műsort, de tényleg ezt mondta konkrétan, hogy kockás hasú és nagy farkú férfi kell neki? :D
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom ki az és mi kell neki de szánalom, hogy mindenki ezt a műsort tekinti alapnak...
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy ilyen szutyok r_bancból indulj ki :D (Ezt férfi létemre mondtam.)
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
ööö én nem vagyok nő, de ha az lennék messziről kerülném azt aki ilyen hülyeségeket néz
2014. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Mi a fosz van, hogy itt minden nap azt a szart reklámozza valaki?
2014. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Férfiként ezt gondoljátok... na de mit gondolnak a nők...
2014. jan. 14. 21:04
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

óóó férfi komplexusok. A pasik azt hiszik, hogy a csajoknak vannak önértékelési problémáik, hogy szépek akarnak lenni, csinosan öltözködni, és eközben nekik (férfiaknak) ilyenjük nincs. Pedig ha hallanátok magatokat kívülről! Egyre több sráctól hallom, hogy nincs megelégedve a kis pocakjával, vagy ezzel azzal. Egyre több pasi fogyózik, gyúr. Csodaszert szed, amitől elvileg megnő a pénisze....

23/L vagyok, de nekem nagyon nem jön be egy ilyen pasi! Inkább legyen egy cuki pocakja! Nem azt mondom, hogy igénytelen legyen, sőt ne legyen! De nem kell kockahasat villantani ahhoz, hogy szemet szúrj egy lánynak!

2014. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!