Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nőnek az kell, mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek az kell, mint az VV6 Izának?

Figyelt kérdés
Neki helyes, kockás hasú és nagy faszú férfi kell. Nektek mi csajok mi az ami számít?

2014. jan. 14. 20:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nem jön be a nagy f**z!!!

És az a nő egy kiélt ribizli, hogy néz ki a feje 20 évesen???

És még az a jó nő?

Simont birom!!

26 N

2014. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
nekem meg olyan férfi kell aki intelligens és nem néz ilyen baromságokat ... te ezek szerint nem tartozol bele ebbe a kategóriába :)
2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

hahaa utolsóval értek egyet!


meg nekem az kell, hogy a villalakókat gázosítsák el ^^

2014. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Remélem igen, mert akkor én jól állok. :D
2014. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mert ő hogy néz ki? Meg hogy beszél, viselkedik 20 éves létére? 20 éves kis gyökér, jóformán még a tojáshéj a p*csáján van, de már úgy beszél magáról, mint valami érett, tapasztalt nő lenne. Meg modelkedik, és azért jelentkezett a vvbe, hogy szupermodell lehessen. Jézusom... ez a csaj max térdvédőt fog kapni, a leendő kuncsaftjaitól ha kijön a villából, nem pedig csili-vili szupermodell ügynökségtől kapott lehetőséget/szerződést.

Idióta. Nem mint inkább tanulna, lassan 21 éves, és még mindig középiskolába jár, egy érettségije sincs meg.

2014. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
2014. jan. 19. 23:01
 27/28 anonim ***** válasza:
Jézusom ! Ez az Iza borzalom .. nekem nem kéne ,ha dobnák sem ,de egyik nő sem onnan ezek válogatott cirkuszi majmok .A legértelmesebb közülük (ne esztétikai szempontból nézzétek) a Viki . 32/F
2014. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nekem nem kell kockás hasú gyerek, legyen normális alkata, ne legyen vékony/nyeszlett, de nem jönnek be a nagyon izmos gyerekek sem, legyen egyszerű, ne egoista, nem tetszenek azok a kimondott "helyes macsók" sem, legyen aranyos,kedves arca ééééés amiben egyertétek legyen nagy szerszáma. :DDDDD 19/L
2014. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!