Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek irjak az exemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak az exemnek?

Figyelt kérdés
a szakitásunk ota nem sokat beszéltünk. de annyira hiányzik.. legalábbis szeretném ha barátként nézne rám. de az még jobb lenne ha vissza csábithatnám.csak nem tudom hogyan... szerintetek?mit tegyek??
2009. dec. 1. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát először csak óvatosan közeledj felé beszélgess vele vagy akár kérdezd meg h nem lehetnétek-e barátok utána meg már a sors dönt :)meg az érzelmek
2009. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő szakított veled?

Akkor lehet csak áltatod magad...

2009. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felesleges feltépni a sebeket.
2009. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzem Te vagy a lány és téged dobtak ki! Szólj ha tévedek...

Viszont ha így van én nem tanácsolnám azt, hogy tépd fel a sebeket! Azonban azt tudom tanácsolni, hogy felejtsd el, foglald el magad, járj el a barátnőiddel, élvezd az életet! Ez természetes, hogy hiányzik, főleg ha még friss a dolog! Egy ideig még fog is hiányozni, viszont ha megfogadod amiket tanácsaimat, akkor el tudod felejteni...

2009. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen.én mondtam ki h vége legyen.megelégeltem ahogy viselkedett. de rajöttem h hiba volt.talán türelmesebbnek kellet volna h legyek...megörülök a magánytol és sirva alszom el. most lesz a szülinapja ,és arra gondoltam h itt az alkalom h irjak neki. mit tegyek?
2009. dec. 1. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:44-es vagyok...

Most itt hiába kérnélek vagy könyörögnék neked, hogy ne írj a srácnak, mert ha te azt álmodod meg, úgy is írni fogsz neki! Ismerem az ilyet és eléggé zavar, hogy hiába mondok valamit az illető homlokegyenest mást csinál...Te tudod mit csinálsz, én már nem mondok semmit!

2009. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!