Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a barátnőm telefonjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátnőm telefonjába van egy kép amin a volt pasiával smárol? De a kép több mint 1 éves.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ja kicsit magyarul nem felejtette el :S
2009. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gáz.Töröltesd ki vele...Ha nem akarja kitörölni, akkor a seggét törölje ki.És hagyd ott, mert az a lány nem szeret téged...
2009. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az. Ez azt jelenti, h még nem tud elszakadni a volt pasijától.
2009. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Durva.. fordított esetben ő is elgondolkodna dolgokon.
2009. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.Nekem minden volt páromtól kapott kedvenc sms-ek,képek megvannak,e-mailek.Persze külön mappában vagy épp archivumban,így nem látom napi szinten,de tudom,hogy ott vannak.Nem azért,mert nem szeretem a párom.Hanem,mert a múltam része,emlékek!!!Megvan a tőlük kapott kézzel írt levelek,ajándékok is.Dobozban a szekrény aljában.Nem tagadom le a létezésüket,de nem részei a mindennapoknak.Az emlékek nekem fontosak,mert minden kapcsolatom alakított rajtam valamit és miattuk vagyok olyan,amilyen most.A jelenlegi páromat nem zavarja,mert én sem kértem,hogy dobjon ki mindent,ami neki korábban fontos volt,csak azért,mert én vagyok mellette.Nem kell.Amíg tudom,hogy engem szeret,nekem ír,rám vár,addig nem érdekel,hogy kitől mitt kapott és hogy mi van neki eltéve korábbi kapcsolataiból.A jelen számít.Ha most kapna egy extől vagy egy másik lánytól kétértelmű sms-t vagy kompromittáló fotót,akkor kiakadnék,de a múltra nem leszek féltékeny.Azok a lányok valamit elszúrtak,és ez nekem csak öröm. :)
2009. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy el is felejtette, hogy benne maradt. De ha tudja, hogy benne van akkor nem szép dolog. De igazából már csak egy emlék.
2009. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha nem tette ki háttérképnek, akkor nem baj. Igazából én se töröltem ki a volt barátaim smseit, de nem jelenti azt, hogy naponta olvasom őket.
2009. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, nekem is vannak a telefonomban exekről képek, és sms-ek! Elvégre a számítógépről sem törlöm a közös képeink, meg azokat a házibulis képeket amin egy ex is rajta van!

22L

2009. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem az a gáz, ha valaki a párja telefonját nézegeti, meg ha valaki ki akarja töröltetni belőle azt, ami szerinte nem odavaló.
2009. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. szerintem is már csak egy emlék
2009. dec. 2. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!