Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naív kérdés egy sráctól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív kérdés egy sráctól a párkapcsolatokról. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves egyetemista srác vagyok,fogjuk rá,hogy jó kinézetű,sportoló,sok haverral,csak van 1 kis bibi. Mindig kicsit féltem a lányoktól már ovis korom óta lol. Tudom,nem harapnak;),de hát olyan gyönyörűek:) Az élet minden területén úgy érzem megállom a helyem (tanulás,sport,stb),kivétel a lányoknál. Nos,mivel 21 évesen a helyzet tarthatatlan azt hiszem:D,arra vetemedtem,hogy megismerkedem egy helyes lánnyal. Ez még tök jó is,nem is volt gond "felszedni",de basszus most gondolkoztam csak el,hogy nekem nulla tapasztalatom van:P Nem szeretném,ha ez a tök aranyos,gyönyörű,helyes lány csalódna bennem:( Biztos örül,hogy talált magának egy "normális srácot",aztán meg kiderül tök béna vagyok:D

Szóval a kérdés: hogyan kell beinditani egy kapcsolatot? A legeleje,amikor döcögős,még van zavarodottság,ismeretlen helyzetek,tudtok adni jó tippeket,amivel könnyebben lehet kezelni a kinos perceket? Amivel még közelebb kerülhetek hozzá? (nem megfektetni akarom;),csak nem szeretném elvezsteni önhibából. Köszi a tippeket! Örök hála!


2009. dec. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viselkedj természetesen!Mondd el a lánynak, hogy nincs nagy tapasztalatod e téren, ha rendes lány, ez még tetszeni is fog neki, nem tartja az esetleges "kínos"perceket bénázásnak.Illetve találjatok ki együtt minél több közös programot, hidd el, menni fog:)
2009. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem beindítani, minden jönni fog magától. Hagyjátok már ez az első alkalom juj de béna leszek hozzáállást. Ettől nem lesz jobb.

Legyen önbizalmad, mutasd ki, hogy mit szeretnél, legyél szenvedélyes, viselkedj természetesen és légy őszinte.

Na minden jót.

2009. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a csaj rendes, ezt meg fogja érteni, és segít majd neked feloldódni! :) Sőt, én ezt tök aranyosnak találnám :)
2009. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem lesz semmi gáz!Add magad és ha eddig ment a dolog a lánnyal, nem véletlen bejössz neki!Így szabad a pálya meg akar ismerni közelebbről.:)Ha nem vagyok túl indiszkrét, akkor meddig sikerült eljutni?Hány tali stb?

2009. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!