Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakítást jelent?

Figyelt kérdés

Augusztustól vagyok kapcsolatban egy fiúval eddig minden jó volt. Bár voltak viták de hol nincsenek?!

Vasárnap találkoztunk egy fél órára és úgy váltunk el hogy majd hívjuk egymást. Hétfőn délután már kerestem vagy 2 szer nem vette fel és vissza sem hívott. Kedden írtam neki egy smst hogyha megkapja hívjon fel és hiányzik. Nem jelzett aznap este ülök a kocsiba és ott ment el ő is autóval villantott intett és annyi. Írtam neki hogy mi a baja azóta se reagált. Nagyon fáj mert hívtam ma is akkor már kinyomta többször írtam vegye fel, azt is írtam hogy írjon hogy hagyjam vagy nem ér rá vagy bármi mert úgyse hagyom amíg nem beszélünk. Mit csináljak??? Én érzem magam kellemetlenül... 21 L


2014. jan. 15. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki SMS-be ha már nem ér rá őnagysága.
2014. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti. Hagyd a fenébe, keress egy normális srácot. Ne strapáld olyan magad miatt, aki még annyira sem méltet Téged, hogy normálisan szemedbe mondja a szakítást... Hosszú távon egyáltalán nem lenne jó neked ezzel a sráccal..., hiszen semmibe se vesz, nyisd ki a szemed...
2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el oda, ahol laki vagy dolgozik? :) És személyesen is megbeszélhetitek :)
2014. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem az lenne a legmegalázóbb ha személyesen is oda menne. A srác nem veszi fel a telefont, nem reagál, pedig nem esett baja, találkozott vele a lány.


Kedves kérdezö, tényleg ne alázd magad a továbbiakban. Sajnos ez a srác se a korrektségéröl hires. De egy biztos, nem akar veled beszélni.

2014. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez életem legnagyobb fájdalma.

Miért nem tudja korrektül meg mondani mi a baja???

Miért nekem kell találgatni??

Nem egyszerűbb volna a kinyomások helyett fel venni és közölni?????

2014. jan. 15. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Még valószinüleg nem tudod, de nagyon sok gyáva férfi van, aki képtelen az öszinteségre. Inkább sunyi módon eltünik. Ö ezek közé tartozik.

Magad miatt tedd meg,hogy nem keresed többet. Legyen tartásod.

2014. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Együtt jártok, már miért ne menne oda személyesen? Ha az én barátom egyszer csak nem keresne, felmennék hozzá, behúznék neki egyet és otthagynám... :D Neeee legyen már olyan, hogy jól van, hagyjuk a fenébe, egyértelmű szakítás... ezt rühellem a legjobban! Ha a pasiban nincs annyi gerinc, hogy odamenjen hozzád, akkor Te menj oda hozzá és személyesen üss be neki egyet... az arcába.. lapáttal... :D Természetesen csak szavakkal üss :)
2014. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudja korrektül meg mondani mi a baja???

Miért nekem kell találgatni??"


Ne találgass. Nem tesz jót az egésazségednek. Bizonyára megismert más, vagy van már más valakije. Vagy egyszerűen csak rádunt, vagy megcsalt, vagy kitudja... De ez a lényegen nem változtat. Ne fuss utána mint egy kiskutya. Nem a lánynak kéne futnia, szerintem. Dobd ki, és találj egy normálisabbat.

2014. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!