Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki aki pont most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki aki pont most, karácsony előtt tervez szakítást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetnék a legkíméletesebb? Nem akarok vele rossz viszonyban elválni, de nem is szeretnék tovább mellette maradni.
2013. dec. 18. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a szakitas sehogy sem kimeletes, foleg nem karacsonykor. nem mondom azt, hogy ne most szakits hanem varj vele, mert teljesen mindegy. ha te ugy erzed, hogy nem megy tovabb, akkor lepj most.
2013. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 hete szakítottunk. Idézem "nem szeretlek", "nincs köztünk semmi és valószínűleg nem is lesz". Durva volt, de egy szakítást hogy lehet könyörületesen véghez vinni? Így is, úgy is fáj, ha kegyet adsz neki, akkor csak reménykedni fog, sokkal rosszabb lesz, ha viszont kimondod, hogy vége, akkor legalább letudja zárni (jó esetben) a dolgot és könnyebben lép tovább.

Hogy rossz viszonyotok lesz-e utána, az függ a kapcsolatotokról és hogy milyen a személyisége. Mi kulturált keretek között váltunk el, mint két barát.

2013. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
én nem rég tettem meg. azt mondtam, hogy eltávolodtunk egymástól, és már nem érzem azt amit régen, hagyjon nekem egy kis időt, hogy átgondoljam(az embertől függ, hogy mennyit). ha így csinálod, akkor majd ha letelik az idő és akkor is így gondolkozol, akkor mondd meg neki, hogy sajnálod de nem változott semmi, úgyhogy inkább szakítsatok
2013. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bírod ki ezt az egy hetet...? Kíméletesen nem igazán lehet szakítani, de szerintem ha valakit szerettem, sok szép emlék, élmény fűz össze minket... stb., ezt a kis időt azért "kibírnám a kedvéért", hogy ne szenvedjen duplán.
2013. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Boldog karácsonyt! Szakítani akarok veled.
2013. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem szeretnék így karácsonyozni és ajándékozni. Hazugságnak érezném, és lehet, hogy szakítás után visszagondolva a barátom is becsapásként élné meg az ajándékozós részt.
2013. dec. 18. 15:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Ma szakítottam.
2013. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És hogy törént?
2013. dec. 18. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele még most, mert így semmi értelme együtt maradni. Így hogy most szétmentek lehet h szilveszterre már lesz is új csaja.


A szakítást meg próbáld a lehető legegyszerűbben megoldani, például szemébe nézel mélyen és megkérdezed tőle:

-Tudod mi van a ló két lába között?

-Hát lóf..z.

-Na az van neked nem barátnőd.

2013. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem azokat, akik azon az állásponton vannak, hogy csak azért húzzunk-nyúzzunk még egy kapcsolatot, mert jaj most karácsony lesz, jaj, most húsvét lesz, jaj, most szülinap lesz, jaj, most vasárnap lesz, vagy mit tudom én, éppen mi lesz. Az mivel jobb, ha az ilyen jeles alkalmakat végig mosolyogjuk, öleljük, csókoljuk, megajándékozzuk azt az embert, akit nem szeretünk, akit nem akarunk már? Persze eljátszhatjuk, hogy pont ünnepek után jutottunk erre az elhatározásra, hogy ne rontsuk el a karácsonyát, de ez akkor is akkora képmutatás, akkora hazugság, hogy nekem nem lenne pofám hozzá.
2013. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!