Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Van egy lány,neten ismertem meg,beszélünk mindennap,küldtünk egymásnak képet stb stb...bejövünk egymásnak meg minden,csak nemnagyon tudom hogyan kellene végülis rákérdeznem hogy szeretne-e velem járni.Segítenétek ebben?:D
2009. dec. 1. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
szerntem előszőr találkozzatok élőbe úgy teljesen más mint monitoron keresztűl éshaúgyis jól elvagytok úgyis tudnifogod mikor van az alkalom de szerintemmég 1-2x minimum talizzatok előtte ,mert különben lehet azt hinné ,hogy sürgeted
2009. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először találkozzatok, addig ne járj vele, lehet hogy nem is ő van a képen... vagy élőben tök más. Van ilyen.

Szóval néhány tali, aztán tudni fogod mit tegyél.

2009. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!