Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy dúsgazdag sőt hát szegényesen élünk.

Apám sajnos egy alkoholista de dolgozik, anyám munkanélküli. Itthon azért meglátszik a házon, hogy szegények vagyunk. Félek ha netán talán össze is jönnénk és elhívnám ide, hát szégyellném a családom :S sajnos ez van ez mínusz pont lenne nála.

Na már most, a lány 18 éves, én 19.

Egy osztályba járunk. Elvétve, de szoktunk beszélgetni, hetente olyan 2x. Na de akkor én nem vagyok felszabadult feszült vagyok, görcsös akadozó a beszédem, nem tudok ellazulni, és nem jut semmi eszembe olyankor, hogy mit is mondhatnák neki, szórakoztatni tudnám, megnevettetni.

Hogy tetszek én-e neki, azt nem tudom, de nem látom jelét annak hogy kizárt lenne.

Aranyos lány szívesen beszélget velem csak én baszom el mindig mert alig tudok mit hozzászólni, mert feszült vagyok.

A többi lánnyal egy kicsit lazábban elbeszélgetek, mert ő irántuk nem érzek semmit.

Az is a gond, hogy el sem tudom vinni hívni sehová, nincs autóm, akkor már könnyebb lenne, elvinném kocsikázni, de így? Hívjam fagyira? xD

Úgy gondolom, hogy ő kicsit többre vágyna annál, kicsit jobb életet kapcsolatot.

Nem az a típus aki ha ránéz egy fiúra és nincs BMW-je akkor szóba se áll vele, de azért egy átlagos meglegyen.

Én meg egy csendes, közelében feszült, szegény vagyok.

De egyet tudok, őt nagyon szeretem, szeretnék vele járni, külsőleg is és belsőleg is nagyon tetszik, de főleg a belső a tekintete, a stílusa minden!

Volt, hogy vele álmodtam, egész nap ő jár a fejemben és ezért feszült vagyok kicsit ideges is, hogy nem tudom megszerezni.

Ja amúgy a testalkatom átlagos, nem szoktam gyúrni, de nem vagyok elhízva sem, átlagos testsúly/magasság index. Inkább szálkásabb vagyok, formás izmok de nem nagyok.

De szerintem, itt elsősorban nem a test számít.

Na meg még egy dolog, csajom sosem volt még, szégyen nem szégyen ez van. Ennek szerintem az a fő oka, hogy nincs önbizalmam, mert az itthoni családi dolgok lehúznak, elszomorítanak.


Mit tehetnék? Mondjatok ötleteket, hátha valami hasznos lesz benne számomra. :)


2011. ápr. 28. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szegény vagy, azt csak átlagon felüli külsővel tudod kompenzálni.
2011. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KlenDie ***** válasza:
figyelj én azt tudom javasolni ha iskolába jársz akkor nyomás diákmunka segitessz az otthoni körülményeket rendberakni és marad neked is egy kis pénzed csajozásra iskola után munka hétvégén munka
2011. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát hivd el, mi mást tehetnél?

Persze ne haza, mert el kell áruljam sajnos ami ott van az nem minusz egy hanem minusz 4 pontot ér, de ha még ezek elött megismer és megszeret akkor hajlandó lesz kompromisszumot kötni, de első nap ezt ne várd.


Marad a klasszikus mozi és utána egy ücsizés, sörözés, pizza vagy bármi ahogy épp kijön. Állj elé ezzel a terveddel és vagy igent mond vagy nemet.

Első randin ne kezdj bele "az én családom..." nagymonológba, erre még lesz időd ha minden jól megy. Ha nem, akkor pedig nem tartozik rá.

2011. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán el kellene menni dolgozni??? Nem tudom hogy nálatok hogy van ez a munka téma. Hatodikos koromba én már földeken dolgoztam. Így szálltam be a költségvetésbe.
2011. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul romákat fogtam ki.
2011. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Muranyi Levente válasza:

kérj valakitől qvadot és told amikor elő jön!!!



KÖNNYŰ!!!

2013. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KlenDie ***** válasza:
munka munka munka ja és munka!
2014. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!