Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne számára megfelelö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne számára megfelelö?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Se nem jóképű,se nem jó testű. Eléggé félek a lányokhoz közeledni mert előre látom hogy kikosaraznának. Szerintem senkinek nem kell egy ilyen mint én. Van egy lány aki nagyon tetszik jókat szoktunk beszélgetni. Felé se merek közeledni mert ő szép,okos,normális csaj. Szeretnék neki adni valamit,amitől érzi/rájön hogy szeretem. Mit javasoltok ? :) NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK
2009. dec. 2. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
vörös rózsa nem drága és egyértelmű. ja és ne gondold azt hogy nem kellesz senkinek, mert ahogy magad látod úgy látnak mások is.
2009. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is azt javasolnam, hogy, ha igy indulsz neki a dolgoknak, biztosan soha nem lesz baratnod.Fogadd el magadat olyannak,amilyen vagy, legyen onbizalmad.Nem minden lanynak jonnek be a macso pasik.Lehetsz szep, jo testu, ha semmi erzes nincs benned es egy vad barom vagy.

Te ismered azt a lanyt, te tudod, hogy milyen o, esetleg, hogy, hogyan fogadna a kozeledesedet.Ha szoktatok talalkozni es jokat beszelgettek, biztos te sem vagy kozombos a szamara.Itt a jo alkalom, Mikulas kozeledtevel vehetnel neki mondjuk egy plussmacit.Majd meglatod, hogy fogadja es, ha esetleg nem ugy ahogy te elkepzelted, akkor megmondod, hogy csak barati ajandeknak szantad Mikulasra.Probald apro jelekkel kozolni, hogy vonzodsz hozza.Es ha azt mondod rola, hogy eleg normalis, akkor ra is kerdezhetsz majd idovel, hogy o mit erez irantad es, hogy esetleg el tudna-e kepzelni koztetek baratsagnal tobbet.

2009. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2009. dec. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!