Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megfelelő számára?

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves, október 23-án jöttünk össze, december 9.-én lesz a születésnapja. Sokszor kérdeztem már, hogy mit szeretne vagy mire vágyik de mindig azt mondta, hogy neki elég, ha én vagyok neki és más nem kell, ami persze érthető is egyben, de én meg szeretném lepni valamivel. Szerintetek mivel? Sokak szerint a sál a megfelelő, mert biztos tetszene neki, főleg, hogy tőlem kapná, és ha esetleg befújnám parfümömmel, akkor még jobb lenne, de ha van más ötlet, akkor mondjátok;) Köszi:) 15/L
2009. dec. 3. 17:45
 1/5 anonim válasza:

Szerintem a plus macik az aranyosak...

én is azt vettem a páromnak régen és azal aludt...

2009. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem a sál nagyon jó:), hasznos, aranyos... Sztem a legjobb
2009. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeret! Például sztem azt az ajándékot sokkal jobban megbecsüli amit te készítesz neki!:):)
2009. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sál nem rossz, de a pasik nagyrésze bolondul a konyhatündér csajokért, tehát egy egyszerűbb vacsora vagy a kedvenc sütije is telitalálat. Hülyén hangzik, de az anyós ilyenekben sokat segíthet, biztos van ötlete, mire vágyhat a srác.


A sál jó ötlet, de a parfüm rá... Hááát... Keveredne az ő parfümjével / deójával, és hamar bűzleni kezdene szerintem.


Mi az első pasimmal hanyagoltuk az ajándékozást - ő sóher volt, én utáltam. Győződj meg róla, hogy utálja az ajándékozást, vagy csak nem akarja ráderőltetni hogy vegyél neki valamit!

2009. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kér ajaándékot. süss neki vmit. vagy add neki az egyik melltartód :D esetleg egy "kedvenc" plüss :D
2009. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!