Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik csaj jön, másik megy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik csaj jön, másik megy. Miért?

Figyelt kérdés
miért minden csaj ilyen semmitmondó értéktelen semmi?pár hétig érdekesek,amíg megismered őket,aztán mérhetetlenül unalmassá válik az összes.
2014. jan. 16. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol találkozol unalmas lányokkal? Én pont ilyet keresek, jól kijönnék velük.
2014. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindegyik lány ilyen.lehet külsőleg divatosak,ilyen ruha,olyan haj meg köröm,tetoválás,fene se tudja mi,tök egyedinek tartják magukat,de valójában belül üresek.semmi iránt nem képesek lelkesedni a külsőjükön és a pasizáson kívül?miért?
2014. jan. 16. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem így van szerintem... te mi iránt lelkesedsz? mi az ami fontos neked a külsőn és a csajozáson kívül?


ha eddig ilyen üres, unalmas kapcsolatod volt a nőkkel, bizonyára azért mert nem is illettetek össze, nem volt meg a szerelem érzése, ezért inkább olyan lányt kellene keresned, aki nemcsak külsőre vonz, hanem akinek pontosan az a fontos, ami neked is, így együtt tudtuk lelkesedni és tartalmas kapcsolatotok lehet

2014. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én rengeteg minden iránt?

imádom az irodalmat,a történelmet,a csillagászatot(ezt is tanulok),a kosárlabdát(nagyon),a természetet,szép tájakat,tehát az utazást is,valamilyen szinten a divat is érdekel...de őket egyszerűen semmi normális dolog.

2014. jan. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!