Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért jött vissza hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért jött vissza hozzám mert nem volt neki másik csaj?

Figyelt kérdés
Jártunk már régebben de megcsalt engem és elhagyott. Külön voltunk pár évig, összevissza csajozgatott, de most visszajött hozzám. Tudom hogy 1-2 hónapja még másik lányok után járkált. Azért jött vissza mert így kényelmesebb volt neki? Vagy szerethet?
2013. jún. 1. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
mert az arcodra akar élvezni
2013. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan.

23/F

2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te ismered milyen típus.

Mennyi ideig voltatok együtt először?

2013. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak kufircolni akar veled.
2013. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk először együtt, de a 2 év alatt megcsalt engem...
2013. jún. 1. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem szeret, egyeb oka van hogy visszajott. Kerdezd meg!! Kivancsi lennek mit mond...
2013. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bingo! Azért jött vissza mert nincs másik csaj akit megdughatna. Ezaz igazság..
2013. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!